Wpis z mikrobloga

#laptopy Poszukuję jakiegoś sensownego laptopa. Co mam na myśli sensownego? Mój poprzedni ma już około (aż ciężko mi się doliczyć), ale 8-9 lat i już powoli niedomaga – po prostu jest stary. Będzie gdzieś leżał sobie jako back-up, ale mi przydałoby się coś nowego. Potrzebuję czegoś, co będzie w miarę szybko śmigało, będzie miało dość sporo RAM, będzie miało fajne dyski twarde (tak, dwa – potrzebuję dużo pamięci) oraz pozwoli mi pograć w jakieś nowe gierki. Właśnie… Nowe gierki. Nie jestem jakimś maniakiem FPS, a mój obecny laptop to pozwala mi jedynie odpalić coś przez GeForce Now czy jak się nazywa ta usługa od Nvidia. Chodzi mi o to, żeby gry typu RDR2, W3 chodziły bez zająknięcia, a kolejne gry, które wyjdą na przestrzeni następnych lat też chodziły bez pierdnięcia, np. jak się doczekamy GTA6. Czy w budżecie do 5k coś sensownego się znajdzie? A, przekątna 17 cali must have. #komputery #grykomputerowe
  • 7
  • Odpowiedz
A, przekątna 17 cali must have


@nutellowy: to czemu laptop? Stacjonar jest tańszy, wydajniejszy, cichszy, przyjemniejszy i bardziej komfortowy, a nawet da się przenosić.
  • Odpowiedz
  • 0
@majk3l: jedyne miejsce, które mam na pcta to pomiędzy biurkiem i szafą/komoda i wchodziłby tam na styk. a z tego co słyszałem od najmłodszych lat (może mit), że wentylatorki muszę mieć przestrzeń do pracy
  • Odpowiedz