Wpis z mikrobloga

Może ktoś mi coś wyjaśnić? #ztm #gdansk #banino #autobusy

Wracałem w piątek z Banina w stronę Gdańska. No zadupie jakich mało, autobusy linii 126 w stronę Galerii Bałtyckiej niby co godzinę. Autobus miałem mieć o 16:32 z przystanku Banino-Pszenna (wcześniejszy wg rozkładu był o 15:32). No to idę powoli w kierunku przystanku, bo mam dużo czasu do autobusu, a tam podjeżdża... moja sto dwudziestka szóstka. o 15:54. W kierunku Wrzeszcza. Trochę postaliśmy w korkach, ale generalnie dojechaliśmy do celu. Skąd się wziął ten autobus? Bo na żadnych rozkładach go nie ma. Pusty nie jechał, wcale niemało osób jechało ze mną. Raczej mało prawdopodobne, że to był ten poprzedni, bo wsiadałem na jednym z pierwszych przystanków tak naprawdę. No chyba że w Żukowie takie korki były, ja się nie znam...
  • 10
  • Odpowiedz
@donMenik: Ja się najeździłem 110 i nie takie cuda widziałem :) Byłbym skłonny się zgodzić że duży ruch, długa trasa to i opóźnienia się zdarzają, ale jeżdziłem także gdyńską 510 i przez 2 lata nie odjechała opóźniona ani o minutę (z dworca). Można.
  • Odpowiedz
@krzeslo: O tej godzinie korki w Żukowie są dość spore.

I po za tym ulica Armii Krajowej na trasie Żukowo - Pępowo może być teraz zamknięta lub jest na niej ruch wahadłowy - 3 kwietnia powinien rozpocząć się remont i przez to jest większy ruch w mieście więc jeszcze większe korki ;p
  • Odpowiedz
@Hirunkan: To sporo wyjaśnia.

@mysteq: Odpaliłem, ale chyba brakuje różnych linii, np. właśnie 126. Lepsza wydaje mi się "MobileMPK". Ogólnie mam na telefonie trzy aplikacje z rozkładami jazdy, oprócz tej jeszcze "Trojmiasto.pl" i "Jakdojade.pl", w żadnej tego autobusu nie widziałem, stąd moje zdziwienie.
  • Odpowiedz