Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie ma wiekszego #wygryw w dzisiejszych czasach niz bycie aseksualnym i nawet z tym nie handlujcie. Mam takiego kolege programiste, goscia jedynym zmartwieniem jest to co sobie w danym tygodniu kupic, zawsze ma czas dla mnie jako kolegi, zawsze wesoly i usmiechniety. Szczyci sie wrecz tym ze nie ma tych #!$%@? prymitywnych potrzeb. Ja czuje mocno samotnosc od kiedy zerwalem z byłą, ciezko mi sie do czegokolwiek zmotywowac jak nie mam baby a ten ponad 30 lat a wyglada na 20 bo zadnych stresow. Jestem tylko ciekaw czy tacy sie np masturbuja. #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pełna zgoda, ale zależy dla kogo, dla mnie potrzeby seksualne kojarzą się głównie z frustracją, więc od kiedy zrezygnowałem z bliższych relacji żyje mi się o niebo spokojniej i mam więcej czasu dla siebie

znowu taki Chad to chyba nie ma nic przeciwko, bo to dla niego dodatkowe źródło przyjemności, a jakąś loszkę to sobie ogarnie w godzinę na tinderze
  • Odpowiedz
Myślę,że to bardzo wygodne. W ogóle im mniej potrzeb tym człowiek szczęśliwszy. A im więcej chcesz tym potrzeba np.więcej kasy, więc zazwyczaj trzeba więcej pracować, więcej stresu, itd. a jak cię zadowala mniej to mniej musisz.
  • Odpowiedz
@bukszpryt: no ale trochę tak jest. Szczęście i spełnienie w życiu jest subiektywne. Wiekszość rzeczy które w życiu ludzie robią są opcjonalne, narzucone z zewnątrz. Liczy się tylko i wyłącznie nasz wewnętrzny stan. Jeśli nie robimy sobie ani komuś krzywdy żyjąc prosto i minimalistycznie, co kogo to obchodzi czy spełniami jakieś społeczne normy
  • Odpowiedz