Wpis z mikrobloga

Przesłuchałem na szybko wczorajszy live Hanysa:
- nikt go do niczego nie namawiał, znalazł na kanale P jakiś wywiad z T. i się z nim skontaktował, ten mu zaproponował udział w projekcie
- po 4 dniach wpłacił kasę, potem i synowie też wpłacili, nie wiem jaka kwota najpierw mówił o 7 tysi dolków ,potem o 5 tysiach od głowy
- Hanys uwierzył że w pół roku będzie zarobek 10 tysi $, po roku nawet 1 000 000 $:)
- mieli rzekomo pracować dla T., powiedział żeby wynajęli jakiś lepszy hotel z basenem żeby przyciągać kolejne osoby, a potem się rozliczymy, jego synowie robili live żeby też przyciągać kolejne osoby, Hanys miał jeździć po Kambo i promować projekt, oczywiście Hanys żadnej kasy za pomoc nie dostał, a ta praca to ściema
- była też jakaś wycieczka inwestorów, ale jakoś tak to opisywał że nie zrozumiałem, miał coś z tego Hanys mieć i też nic
- w końcu dostał wylewu, syn dzwonił do pana T. o pomoc bo mu kiedyś obiecał że jakby się coś działo to pomoże, ten się niby rozłączył
- zrobili ci z tego projektu grupę gdzie zebrali na pomoc Hanysowi 1260$ bo oczywiście nie miał ubezpieczenia
- co do biznesów Hanysa w Kambo to pozamykał wszystko i przenosi gdzieś w inne miejsce do chaty jego dziewczyny?, do tego ma te domki na tej wyspie ale mówi że na razie słabo to idzie bo nie ma sezonu
#raportzpanstwasrodka
  • 10
  • Odpowiedz
@dizel81: A co się zgadza, to wycieczka, gniot Gapy, wychodzi od Hanysowego fryzjera młoda blondynka, właśnie z polskiej wycieczki.. W ogóle gniot 1038 pojawienie się Hanysa u Gapy..
  • Odpowiedz
@dizel81: Troche pomyliłeś fakty bo też gdzieś na live go pytałem o to. Ta kwota 7k to on wyłożył za Tymochowicza na koszty całej wycieczki, czyli hotele, knajpy itd... bo tam jakiś ten Artur jego wspólnik miał ślub i potrzebowali kasę dlatego prosili Hanysa żeby opłacił koszt tej całej wycieczki a oni mu potem oddadzą. I to nie ma nic wspólnego z inwestycją w ten scam, bo jak go ludzie pytali
  • Odpowiedz
  • 0
@Jan_Sowa: pewnie masz rację, 5 tysięcy to było od łebka na przyjazd, a 7 wycieczka, przynajmniej dla mnie tego Hanysa się ciężko słucha bo on tak to opowiada nieskładnie że nie wiem.
  • Odpowiedz