Wpis z mikrobloga

Jeżdżę często w okolicach tego przejścia i za każdym razem się dziwię, że nikomu nie przeszkadza tak wysoki żywopłot tak blisko przejścia dla pieszych. Przecież to utrudnia zauważenie pieszych którzy wchodzą na pasy.

Gdzie mogę to zgłosić? Do selgrosa czy bardziej do miasta #szczecin

63 Walecznych
https://maps.app.goo.gl/HwzFyjSK57tyQwDn8?g_st=ac
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sudo_exit: Ale widać, że jest regularnie kaskadowo przycięty w dół żeby zapewnić widoczność. Wg geoportalu chyba zarządcą drogi jest Selgros. Ja bym zgłosił przez Alert.

Kiedyś zgłosiłem zasłonięty przez drzewo znak drogowy. To dostałem adnotację, że drzewo stoi na prywatnej działce i to jej właściciel powinien przyciąć gałęzie żeby odsłonić znak. Miała do niego podjechać i zobligować do tego straż miejska.
kicek3d - @Sudo_exit: Ale widać, że jest regularnie kaskadowo przycięty w dół żeby za...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@kicek3d: moim zdaniem przynajmniej metr (a najlepiej i dwa) od przejścia dla pieszych nie powinno być nic ponad niską trawę. To jest miejsce gdzie często chodzą ludzie na zakupy i powinno być dobrze widoczne czy ktoś mi zaraz na pasy nie wejdzie a nie, że ja mam go zza krzaka wypatrywać.
  • Odpowiedz
@Sudo_exit: zasłonięty sygnalizator zgłaszałem na stronie od alertów - Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Nawet ta sama uliczka, ale kawałek dalej - jak jechałem tam następny raz (no czyli parę tygodni) to były wycięte gałęzie i widoczny sygnalizator, więc chyba działa.

Jak jest zagrożenie to powinni zareagować niezależnie czyj to teren - w sensie, jeśli nie ich to przekazać info dalej.
  • Odpowiedz