Wpis z mikrobloga

... jaki ten spocuch krzychu kanadyjczyk nierób i zebraczyna to me..nda i wuuuj.
Wlasnie obejrzałem jego występ jak wykorzystał wiadomosci głosowe od pucina nagrane pod wplywem %.
Scyzoryk az sie w kieszeni otwiera na taką mameję.
Jaka buuulwa, mam nadzieje, ze to sie szybo obróci w jego stronę i polegnie jak szczur w kanałach.
W tej sytuacji jestem za pucinem i uuuj, bo tego pdfa kanadyjczyka nie trawie od samego początku.
()
#raportzpanstwasrodka
doges - ... jaki ten spocuch krzychu kanadyjczyk nierób i zebraczyna to me..nda i wuu...

źródło: mamej

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@doges: Popieram. Niech się jeszcze tam tłuką w Kambomenelskim MMA.
Pucin jak jeden z nas nazwał wszystkich tych meneli żebrakami, patologią zbierającą na jakieś buty, lodówki, czynsze i że są kiepami bez honoru, patolą, "jesteście patole iebane". No niezależnie od jakiejś tam Khmerki, która mnie nie interesuje to dzięki aferze o nią opartej Pucin przemówił ludzkim głosem. Nasz człowiek w Kambodży!
Trochę żartem oczywiście, ale wypowiadając te zdania, chociaż przez moment
  • Odpowiedz
  • 8
@takijeden123: co tam sie tak na prawde dzieje to tylko oni sami wiedzą. I skad wiesz ze go pucin zaczepia? Przeciez to tak jest pokazane przez spoconego, ze jest ofiarą. To jest jutub, mozesz manipulowac jak chcesz.
Mieli jakis układ, ale spocuch zagrał w uuja i tyle. Nie trzyma się zasad i to u niego normalka raczej.
Pucin sie wnuurwił i wywalil swoje zale, a ten dla zasiegów prywatne wiadomosci wywlekł
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 6
ale wypowiadając te zdania, chociaż przez moment przebiło się to z jego odklejenia, wydostała się na zewnątrz dobra strona. Powiedział prawdę w tych nerwach


@adik75: o wlasnie - fajnie to ująłeś. Przebiło się na pewno u spoconego odklejenia.
Pucin jak najbardzieh powiedział, o tych oszustach prawde.
Malo kto ogarnia na jutubie to, ze część komentarzy jest pisana z ich lewych kont, albo z wynajętego jakiegos pismaka którego wspolnie opłacają. Tu na
  • Odpowiedz
@doges: Dla mnie to jest zastanawiające dlaczego ktos z tego tagu przyczepił się i rozważa coś tam z jakąś khmerką, która nawet gdyby była jakoś istotna to puscin tam pocisnął takie smaczki o patologii, ze komuś tam wyżej to przeszkadza, ze oni tam wszyscy wokół łysego są żebrakami bez honoru itd. a tu ktoś się odpala, jakby tam najważniejsza byłą jakaś khmerka. No może ona tam w głowie pucina jest problemem
  • Odpowiedz