Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Hej specjaliści,proszę o poradę który sezon warto nadrobić,nie mam tyle wolnego czasu żeby skupić się na wszystkich które ominęłam, ale chętnie zobaczę najlepszy! Nie oglądałam 1,2,5,6 ()
  • 5
  • Odpowiedz
@mrsJoanna: niedawno
nadrobiłam HP2 i z tych, które wymieniłaś to
zdecydowanie najlepszy sezon - dużo się dzieje, są dymy i zwroty akcji. Nawet w tygodniu finałowym. Większość uczestników jest wyrazista, "jakaś" i ludzie nie boją się otwarcie mówić co myślą
  • Odpowiedz
@mrsJoanna sezony, które wymieniłaś trudno porównać 1 i 2 były różne od 5 i 6, pewnie dlatego, że to były początki, ludzie nie wiedzieli czego się spodziewać. Było gdzieś wspominane wcześniej, że w tych dalszych sezonach ludzie przychodzą, żeby grać, ale boją się o tym wspomnieć, bo inni uczestnicy mieliby powód, żeby taką osobę wyrzucić.
Czyli wszyscy grają, ale każdy udaje, że przyszedł "po przygodę i jak odpadnę to trudno". �
  • Odpowiedz
@mrsJoanna Wszystkie, serio :)
1 to był wstęp, nie znali zasad gry i fajnie to wyglądało. 2 podobnie, ale tu więcej dymów się pojawiło. 5 już znali zasady, ale no Eliza i inni też swoje pokazali. 6 po prostu lubię za ludzi :)
  • Odpowiedz