Wpis z mikrobloga

#niepoprawnelego <- zapraszam do obserwowania
#lego

Obiecana historia najnowszego zakupu:

Otóż pewnego dnia, jak zawsze przeglądam sobie olx w poszukiwaniu czegoś ciekawego. Nagle pokazuje mi się ogłoszenie "Lego silniki akumulator" w cenie 100zł. Byłem przekonany, że to części z systemu poweredup (co i tak byłoby zajebistym dealem), więc szybko kupuję i zadowolony przeglądam dalej. Ale nie mogłem skojarzyć z jakiego zestawu są te silniki, bo poweredup wygląda jednak nieco inaczej. Zacząłem szukać "zielony hub lego" w google i tak oto doszedłem, że jest to część najnowszego LEGO Mindstorms: Robot Inventor. Jak spojrzałem na ceny to zdębiałem i jak najszybciej napisałem do gościa, czy nie ma tego więcej i że szukam jeszcze dwóch czujników i klocków. Napisał, że ma je, ale jest wyjechany i jak wróci to może podesłać zdjęcia. Udało nam się dogadać i za kolejne 170zł dostałem elementy, czujniki, trochę zwykłych klocków (samo oryginalne LEGO) oraz silnk L-Motor + pilot do kolejki. Niestety te dwa ostatnie w zamienniku ale i tak jest spoko. Silnik działa, a pilot zapal diody po wymianie baterii, ale nie mam go z czym sprawdzić. Mam wrażenie, że elementów typu Technic jest więcej niż w zestawie powinno być. Mindstorms nie jest kompletny, ale samo mięsko, czyli elementy unikalne i najdroższe są 😃 Biorę się za katalogowanie czego brakuje i będzie trzeba złożyć w końcu to zamówienie na BL, o którym wiele razy wcześniej wspominałem. Jeśli będą chętni podzielę się listą.

Nazwa: Mindstorms: Wynalazca Robotów
Seria: Mindstorms
Numer: 51515
Rok wydania: 2020
Karton, instrukcja, stan: brak, brak, używane
Kompletność: znaczne braki
Liczba elementów: 949
Cena katalogowa: 1700zł
Cena zakupu: ~250zł
PanNiepoprawny - #niepoprawnelego <- zapraszam do obserwowania
#lego

Obiecana histor...

źródło: IMG_20240612_185929

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz