Wpis z mikrobloga

#motocykle

Zastanawiam się nad jakimś opryskiwaczem ręcznym do spłukiwania moto po myciu ręcznym.
Nie wiem czy są jakieś konkretne wynalazki do tego zastosowania czy zwykły opryskiwacz ogrodowy się nada?
Mógłbym myć niby na myjni bezdotykowej, ale wygodniej mi jest umyć moto pod blokiem, no i wolałbym coś ręcznego a nie na akumulator.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Papaya: Sąsiad wezwie straż miejską i będzie 500 zł mandatu. Wiesz, że nie wolno myć auta/motoru, tym bardziej pod blokiem. Nawet jak ktoś ma swój dom to nie może myć auta na własnej posesji.
  • Odpowiedz
Ja używam takiego 5l baniaka z węzykiem i psikawka z regulacja mgiełki/mocy do oprysku roslin. Bardzo fajnie sie sprawdza do okresowego przepłukania/przemycia z piachu/po deszczu, etc.
  • Odpowiedz
@Papaya: nie nada sie. mam marolexa przerobionego na pianownice i uzywam go do #!$%@? moto piana, potem go sobie myje jakas rekawica i najlepsza opcja na splukanie bylo po prostu wiadro wody i uzywanie rekawicy swoicie namoczonej w wodzie do splukiwania. od jakiegos czasu uzywam pompki cisnieniowej z wezem i pistoletem zasilanej na 12v (kupilem w innym celu) i do oplukania moto jest w sam raz, ale w opryskiwacze specjalnie
  • Odpowiedz
@Papaya: po pierwsze nie wolno myć pojazdów gdzie się chce. Po drugie to już wam chyba #!$%@? XD Pytasz CZYM MOZNA POLAĆ MOTOCYKL PO MYCIU? Chłopie, słyszałeś o wężu ogrodowym albo czymkolwiek z czego leje się woda? Czy uważasz ze do tego trzeba doktoratu??
  • Odpowiedz