Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień i coraz utrwalam się w przekonaniu jak bardzo sobie potencjalne szczęście w życiu #!$%@?, mam ochotę być cały czas spizgany żeby o tym nie myśleć bo myślenie o tym sprawia że już teraz dostaje dreszczy i żyć mi się nie chce, niesamowite że są ludzie którzy są wstanie tak żyć

#przegryw #depresja
  • 8
  • Odpowiedz
@ZabawnyTypek: To z czasem minie.

To uczucie nie daje myśleć, spać, normalnie funkcjonować. Nie możesz sie temu poddać, bo to cie całkowicie pochłonie.

Wyciągnij z tego wnioski, przemyśl co zrobiłeś nie tak i dlaczego. Nie możesz tego naprawić?

niesamowite że są ludzie którzy są wstanie tak żyć


Jest cholernie ciężko ehh, ale ma to tez swoje małe plusy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr_3nKi_ @Mr_3nKi_

To z czasem minie.


Coś czuję że nie bo z dnia na dzień tylko gorzej jest

To uczucie nie daje myśleć, spać, normalnie funkcjonować. Nie możesz sie temu poddać, bo to cie całkowicie pochłonie.


Ja bym się już poddał gdyby nie fakt że mam perspektywy na fajne życie, tylko co z tego skoro nie będę szczęśliwy

Wyciągnij z tego wnioski, przemyśl co zrobiłeś nie tak i dlaczego. Nie możesz tego
  • Odpowiedz
Ja bym się już poddał gdyby nie fakt że mam perspektywy na fajne życie, tylko co z tego skoro nie będę szczęśliwy


@ZabawnyTypek: Będziesz jeszcze szczęśliwy, ale nie teraz.

Wszystko przemyślałem, łącznie z tym jak zajebiście mogłoby być gdyby jedna inna decyzja i #!$%@? boli fakt że nie da się tego naprawić


Niestety czasami człowiek musi przez to przejść, nawet jeśli bardzo boli.

tylko wolę chyba być niedorozwinięty ale szczęśliwy niż
  • Odpowiedz