Wpis z mikrobloga

#budownictwo #chemia Heh mirki, po 2 miesiącach przyjechałem na budowę, aby odkryć to co widać na zdjęciach. Jest tu może jakiś specjalista, który wie, co się wydarzyło? Wujek, który jest kierownikiem budowy z wieloletnim stażem pierwszy raz widział coś takiego na oczy. Słońce, chemia, próba podpalenia? Najgorsze, że izolacja jest w takim stanie jak poniżej w całym obrysie budynku i czeka nas kopanie i izolowanie wszystkiego na nowo. Na jakie koszta się nastawiać, bo w portfelu już cieńko, a przyjechałem na montaż okien, czeka nas do zapłaty druga rata za okkna i niewiele zostaje na izolacje / ogrodzenie / kamere solarną. Nie wiem czy na policje z tym iść czy co.
dmsq - #budownictwo #chemia Heh mirki, po 2 miesiącach przyjechałem na budowę, aby od...

źródło: 3

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dmsq: Tutaj chyba jakaś forma hydroizolacji w płynie zetknęła się ze styro. Na zdjęciu nie widzę folii kubełkowej. Sam robiłeś ocieplenie fundamentów?

Może ktoś chciał sobie wyczyścić narzędzia i pistolet do piany. Usiadł na tarasie i psikał rozpuszczalnikiem pod siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Dzieciok: kupiliśmy SSO od dewelopera na jesieni zeszłego roku, więc nawet nie mam zdjęć jak to pod spodem wyglądało. Folia kubelkowa była, ale wygląda nam to jakby się spaliła przy tym wszystkim, żadne prace nie były prowadzone od tego czasu. Dziękuję Ci za Twój komentarz. Niestety te nadpalenie jest w całym obrysie domu, więc zakładamy celowe działanie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@ciasteczkowy_otwur: właśnie na budowie stestowaliśmy acetonem na kawałku izolacji oraz folii kubełkowej. Aceton zadziałał podobnie na izolację, ale nie na folię, u nas roztopiło także folię.
  • Odpowiedz
@dmsq co do policji to zgłoś to, może jakaś dzieciarnia z okolicy ma nową zabawę i okaże się że jest więcej takich przypadków (wtedy może uda się ich jakoś namierzyć)
  • Odpowiedz