Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Wg mnie Łysy ma demonetyzacje na YT i dostał "warna". Socialblade ma swoje błędy, ale widzi, czy kanał zarabia, czy nie. tak było u mnie. po 5 minutowym romansie z Paterem dostałem warna (odwołanie odrzucone), 3 mce demonetyzacji


Przedwczoraj usunąłem u siebie 400k wyświetlen - socialblade dziś lekko drgnął. U Łysiaka mamy 0,00$.

Kierując się moim doświadczeiem dostał warna 1/3, demonetyzację. Po 3/3 kanał jest usuwany. To już każdy widział. Nie ogllądałem magicala i tych rafoixów, fagat, czy co tam jest, ale zostaly usnięte z perm-banem.

Pomęczyłem chata GPT 4o (O jak Ola):

Zgodnie z danymi z Social Blade, brak zarobków na kanale oznacza, że został zdemonetyzowany. Istnieje kilka powodów, dla których kanał może nie generować przychodów:
Niskie wyświetlenia: Jeśli kanał ma niewielką liczbę wyświetleń, to nawet jeśli jest monetyzowany, przychody mogą być minimalne.
Nieaktywność: Jeśli kanał nie publikuje nowych treści lub jest mało aktywny, to również może wpłynąć na brak zarobków.
Nieprzestrzeganie zasad: YouTube ma wytyczne dotyczące treści, które mogą być demonetyzowane. Jeśli kanał łamie te zasady (np. zawiera treści nieodpowiednie lub naruszające prawa autorskie), może zostać zdemonetyzowany.
Inne czynniki: Istnieje wiele innych czynników, takich jak jakość treści, zaangażowanie widzów, reklamy itp., które wpływają na zarobki.


Łysy na bank to czyta i zrobi live, gdzie za 5k złotych pokaże, że ma kasę z YT (zeszły miesiąc). Nawet przelew pokaże za maj, bo przychodzi między 22 a 26 czerwca xD.

Jeśli ktoś chciałby go sprawdzić, donejtem. W lipcu obnizy "cenę" do 100zł, wtedy (o ile moja/nasza teoria jest trafna) pokaże 0,00$.
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 8
@Maziol: thx! Dodam tylko, ze to nie ja wyczailem 0,00 na socialblade Łysego. Autor pewnie się w tym wątku odezwie :). Ja staram się analizować uzyskane informacje VS to co wiem z doświadczenia :). Pozdr. piona!
  • Odpowiedz