Wpis z mikrobloga

  • 0
@szychun: a mnie to dziwi bo konfa jako jedyni maja młodych ludzi popis to stare luje co siedzą na tych stołkach od 30 lat
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@qyk ten argument wydaje mi się bardzo niekompletny. Konfa jedzie na tym haśle tylko prawda taka, że ci ich młodzi to żadne tuzy nie są xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@qyk ale co to za odpowiedź? W przypadku konfy - partii opowiadającej się przeciwko integracji, a która w kampanii kluczyła w.tej sprawie - start w eurowyborach już z założenia jest bez sensu. A co tam w ogóle Braun robi to kompletnie nie wiem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@opk20 no właśnie nie patrzysz. W 30lat przeszliśmy sporą drogę, było wiele dobrego. Konfederacja nie jest żadnym panaceum na nasze bolączki
  • Odpowiedz
@szychun: Oczywiscie ze zrobilismy ogrmony skok w przód ale tu nie ma zadnej zasługi naszego rzadu tylko ciezka praca Polaków za granicą i pomoc Unii.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@opk20 w samym tym co mówisz już jest wskazanie na dorobek polityczny. W końcu do samego wejścia do UE wymagana jest wola i skuteczność polityczna. Wysiłek narodowy jest niepodważalny ale klasa polityczna też musi się czymś wykazać.
  • Odpowiedz