Wpis z mikrobloga

@SynGilgamesza: Demokracja to bardzo zmyślny mechanizm mydlenia plebsowi oczu że niby mają na coś wpływ.
@M4rcinS widzę że mamy pierwszy incydent k...y XD
Bardzo dobrze, jeżeli Niemcy demokratycznie o tym zdecydują to niech Polacy wracają i budują dobrobyt u siebie. Może wtedy będzie można również wysłać Ukraińców do siebie żeby ogarnęli ten swój burdel ¯\(ツ)/¯
Czyż nie o to chodzi w demokracji? Źródłem władzy wola ludu, praca nad wspólnym dobrem i
  • Odpowiedz
@M4rcinS ktoś przedstawia swoją opinię a ty wyskakujesz z Moskwą i ruskim wykopem, beka z ciebie sojaku XDDD


@SynGilgamesza: Ja też przedstawiam swoją opinię. Skoro ma w nicku miejsce pochodzenie, to niech wraca tam - taka jest demokratyczna wola ludu.
  • Odpowiedz
Że tak zacytuję:


@M4rcinS: i te wykopowe przygłupy jarają się partiami, których politycy i wyborcy mają nas za małpy xDDD, to jest po prostu #!$%@? niewiarygodne xDD
  • Odpowiedz
@deziom: Partiami jak partiami, mnie tam bardziej bawi jaranie się paramilitarnymi neonazistowskimi bojówkami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@M4rcinS Ja już dawno w Moskwie ptysiu teraz kolej na ciebie.
Nie musisz tak mocno panikować, może z kartą polaka nie odeślą cię w pierwszej kolejności a nawet jak i odeślą to w końcu do czegoś się przydasz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz