Wpis z mikrobloga

@ZantParty: Aaa, no ja filtruję informacje. Zapis liczbowy jest dla mnie bardziej wiarygodny niż graficzny, więc wygląd słupka zasadniczo mnie nie interesuje. W każdym razie podejrzewacie #spiseg? Ma to wywrzeć na odbiorcach działanie podprogowe, że KNP stronk?
  • Odpowiedz
@ZantParty: No nie wpływa, dlatego nie zauważyłem. Jak wspomniałem, mózg mi zakodował, że te 3 partie mają po 5%, a że tak czy inaczej zamierzam głosować na KNP, to dodatkowych bodźców, w postaci zupełnie zmanipulowanych statystyk, nie potrzebuję. :)
  • Odpowiedz
@ZantParty: Jak? Zamierzam głosować nawet wtedy, gdy sondaże nie będą im dawać żadnych szans na wejście do sejmu. Po prostu nie widzę alternatywy. Co prawda, gdyby mój głos miał zdecydować, czy wygra PO, czy PiS, to jednak PO (bo szkoda czasu na rząd, który ze stworzeniem koalicji będzie miał problemy), ale wiadomo, że różnica będzie większa niż 1 głos, dlatego swój oddam Krulowi. :)
  • Odpowiedz
@h3lloya: Jak sobie zrobicie słupki w excelu i w jednym dacie 4,6 w drugim 4,8 a w trzecim 5,4, dacie zaokrąglanie do całości, to będzie taki efekt, że słupki nie będą równe, a liczby zaokrąglone już tak. Ludzie patrzą na % nie na słupki. :G
  • Odpowiedz