Wpis z mikrobloga

Jestem może naiwny, ale mam nadzieję, że za mojego życia odbędzie się jakaś rewolucja i cuckoldstwo zostanie utepione. To w jakim społeczeństwie żyjemy jest tylko i wyłącznie winą samych facetów. Patrząc z perspektywy kobiet to ciężko się dziwić, że próbują ugrać jak najwięcej przywilejów, jak najwięcej korzyści, dając jednocześnie od siebie jak najmniej.

Tak działać powinna właśnie jednostka. Moje dobro jest dla mnie najważniejsze, i dbam o to by jak najmniej się narobić i jednocześnie jak najwięcej zyskać. Brutalne, bo jak to tak, nie liczy się dla mnie dobro innych? No nie liczy. I gdyby każdy tak myślał (cuckoldy też) to byśmy żyli we wspaniałym świecie, gdzie każda grupa potrafi dbać o swoje dobro. Faceci nie daliby sobie w kaszę dmuchać i kobiety tak samo. Czarni też, biali również. Każda jednostka dbając o swoje dobro dbałaby mimowolnie o dobro grupy, do której przynależy.

Jedyne korzyści jakie by jednostka mogła zyskać, wynikałyby z jakiegoś wkładu własnego. Chcesz emeryturę szybciej? Idź służyć dla kraju jako żołnierz, policjant, strażak albo jako matka dzieci. Chcesz 500+? To mimo wszystko masz pracować, damy Ci więcej kasy ale daj coś od siebie. Chcesz mieć pierwszeństwo w kolejce do lekarza? Oddaj krew, szpik. Żadnych przywilejów w stylu niższego wieku emerytalnego by nie było bez takiego wkładu, bo zaraz inne jednostki by się #!$%@?ły - tym samym #!$%@?ły by się całe grupy, które tego przywileju nie dostały.

Niestety, żyjemy w kraju, gdzie dyskryminacja jest normą.

#przegryw #przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 3
  • Odpowiedz