Wpis z mikrobloga

Patrząc na ruchy naszych rządzących, w ciągu kilku lat będziemy mieli na swoim podwórku wojnę. Przemyślcie czy warto trzymać oszczędności w BTC. Sprawa Tajwanu też będzie musiała się rozwiązać, pewnie w mało pokojowy sposób a jak pokazuja ostatnie doswiadczenia przy wojnie z Izrealu i na Ukrainie BTC mocno obrywa. Dodatkowo rzady moga chciec przyblokowac ludzi ze #!$%@? do krypto i przyblokuja transfery na/z gield i kantorow co juz sie czasem dzieje. Nie chce namawiac do rezygnowania z BTC bo to wasza decyzja ale nie dajcie sie wyruchac systemowi.

pozdro z fartem

#kryptowaluty #bitcoin pdk
  • 10
  • Odpowiedz
@PL47: No ale są rzeczy mniej pewne i mniej niepewne. BTC jest niepewny. Mieszkanie lepsze. Ale jak w Warszawie, a tam poleci atomówka, to może wyparować (jak razem ze mną, to nie mam z tym problemu). Kupno mieszkania za granicą? Boję się trochę, że ktoś mi je nielegalnie przejmie albo zdemoluje i będę miał kłopoty tylko. Wolałbym jakiś stabilny instrument finansowy. Złoto w banku szwajcarskim?
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile: problemy bogatych ludzi, nie wiem w sumie co Ci powiedzieć, na pewno dywersyfikacja. Sam nie mam na tyle żeby się o to martwić. Ale złoto wydaje mi się słabym zabezpieczeniem no chyba że trzymasz je w USA albo Szwajcarii ale żeby się to opłaciło to zapewne potrzeba milionów. Więc reasumując za mali jesteśmy żeby sie tak bać. miej coś w chacie miej trochę BTC i gotówki plus cos na
  • Odpowiedz
  • 0
@LudzieToDebile: PL47 w sumie dobrze napisal. Ja bym dodal ze warto inwestowac w relacje miedzyludzkie, generalnie zawsze ale w niespokojnych czasach to juz wogole.
Jak wyszyscy bedziemy w dupie zlotem sie nie najesz, btc bez pradu nie przelejesz a mieszkanie Ci zabiora to zawsze jest szansa ze ziomek Ci da kawalek podlogi albo pomoze w starcie w innym kraju.
  • Odpowiedz