Wpis z mikrobloga

Po tej akcji ze zmarłym żołnierzem jestem w szoku ilu moich znajomych, i jakich znajomych, których lubiłem, podaje dalej wpisy/grafiki z konta Jakiego i innych suwpolów z dopiskami o uśmiechniętej Polsce. #!$%@? albo to jakaś duża akcja z botami Mateckiego albo muszę zweryfikować listę znajomych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#sejm #polityka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cogito-sum: dobra pisowcu nie zesraj się.

Media lubią afery, ale to pisowcy stworzyli ten spin i go grzeją.

I kolaboranci z konfy się przyłączają - Bosak mówił że Bodnar zakłócił normalne funkcjonowanie prokuratury xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
znajomi nabrali się na spin pisowców. propaganda działa na emocje a twoi znajomi najwyraxniej nie są najbardziej lotni umysłowo

@hansschrodinger też tak myślę. Jedyne co mnie zaintrygowalo, to że kilka kont udostępniło te same zdjęcia, bez opisu albo z podpisem o uśmiechniętej Polsce - dlatego domysły że bot. Ale też uważam, że ludzie naiwnie ulegają grze na emocjach, tym bardziej że jedna z tych osób, o których mówię, jest partnerką mundurowego.
  • Odpowiedz
@Qtafix:

Szokuje mnie, że po tylu latach i doniesieniach o gigantycznej korupcji młodzi dorośli ludzie jeszcze nabierają się na pisowska propagandę


To właśnie pokazuje potęgę propagandy. Zobacz jak prymitywna propaganda z tvpis wyprała umysły milionów prostych i starszych ludzi. Ci ludzie już nie są w stanie uwierzyć że pis miał jakieś afery.

A co dopiero potrafi zrobić wysublimowana propaganda taka jak ta teraz.
  • Odpowiedz
@Qtafix: mainstream i mariusze z brighton są łatwi do urobienia, tą obrzydliwą zagrywką PiS zapewnil sobie głosy w wyborach, Tusk musi to wyprostować, bo takiej biedoty umysłowej w Polsce jest sporo i wpływa ona na wyniki wyborów
  • Odpowiedz