Wpis z mikrobloga

W sprawie afery z zatrzymaniem żołnierzy jak tylko Giertych wrzucił wpis o prokuratorze od Ziobry to od razu zaczęto wieszać psy na PiS. Nie chcę wchodzić w dywagację jacy to pisiory byli źli bo wiem co się działo za ich ostatnich 2 kadencji, ale chciałem przeanalizować zaistniały problem na chłodno.
Moja teoria spiskowa jest taka, że Janeczek został kozłem ofiarnym do wybielenia aktualnego rządu, na wypadek gdyby szambo wybiło. Myślę, że Giertych i cała gromadka odwalili niezły szwindel. Zabezpieczyli swoje 4 litery na taką właśnie sytuację. Jak wiadomo największe afery są ujawniane przed wyborami, żeby obywatele nie zapomnieli za szybko i pod wpływem emocji poszli do urn wyborczych. Trudno uwierzyć by taki Kosiniak i inni nie wiedzieli od kilku miesięcy o aresztowaniu żołnierzy. Janeczek nadzorował postępowanie tychże zatrzymań dopiero od maja, to co się działo wcześniej? Bodnar nie wie co się dzieje w jego prokuraturze, to mam uwierzyć że nikt nie kontrolował pracy człowieka od Ziobry? No a i to co Giertych napisze to jest święte. Sądzę, że rząd dokładnie wiedział co się dzieje i chciał to wyciszyć, gdyż za rogiem wybory, a gdyby jednak szambo wybiło to mają kozła - prokuratora od Ziobry.

#wojsko #afera #granica #polska #wojna
  • 2
  • Odpowiedz