Wpis z mikrobloga

@SynGilgamesza: to mnie najbardziej wkurza w polskiej polityce. PO nie głosuje razem z pis tylko dlatego że to pis. W tskich ważnych sprawach powinni głosować za. Pis tsk sam często głosuje przeciew bo to PO.
Ostatnimi czasy tylko konfederacja umie głosować nie ważne z kim ważne że jest to dobre Polaków i polski. Wypowiadali się z mowinicy jak i w głosowaniach nie mają problemu głosować nawet z lewica jeśli uznają ze
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: tej i zobacz jaki zajebisty murek jest, taki fajny, że żołnierze giną. Przed postawieniem płotku też ginęli?
Sprzeciw był temu gdyż ów murek był nieprzemyślany i wymyślony na hura by w telewizji pokazać, że coś robimy.

a teraz szybko stawiamy płotek zanim dojdzie do nas, że to bez sensu
  • Odpowiedz
@Kroledyp: zgadzam się pisowcy to najgorsza partia zaraz za nia niedaleko jest PO. Murek był dla tv ale fakt faktem coś jednak danej jest to jakiś element.

Uwaga a teraz Tusk na postawie tego rozporządzenia i głosowania co we wpisie będzie budował tarcze wschód i to już KO nie przeszkadza.

Rzadza nami 2 partie od ponad 20 lat i zamiast w walczyć o Polskę to oni 90% sił prsenzczaja na walke
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza w nagłej sytuacji to trzeba najpierw odseparować wszystkie chłopskierozumy bo to #!$%@? tylko przeszkadza, do południa janusze uprawy kartofla a po południu spece obrony terytorialnej.
A później mamy dziurawe płotki i czołgi na parady
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus: masz rację, ale Socjal nie jest dobry dla społeczeństwa. Już by stały 2 elektrownie atomowe jak by 500 + i inne 14-nastki od 2015 roku nie były realizowane.

Z Tuskiem i kamyszem chodzi o to że zatsili informacje o aresztowanych żołnierzach i powoli komisję do badania przestępstw żołnierzy zamiast im pomóc. Głównie chodzi że nie zrobili nic odkąd przejęli władze na granicy. A jeszcze grali pod skupi procentowe.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kroledyp no widzisz a ja słuchałem argumentów przeciw i nie było ze za lichy a ze to barbarzyństwo budować mur i ze "uchodzcy" (nielegalni imigranci) sa super. Wiec przestan kłamać
  • Odpowiedz
@Zenek_: niech sprawdzają czy z tej kasy nie poszło na bok dla swoich a jak poszło to do sztumu z pisiorami. Mam nadzieję że wkoncu czołowi z pis będą siedzieć w co wątpię.
  • Odpowiedz
@CorniMati: Dlatego nie głosowali za tym murem właśnie, bo to były 2 miliardy #!$%@? w błoto. #!$%@? mur na granicy, który jest bardzo ważny w kwestii polskiego bezpieczeństwa, a oni to bez przetargu robili żeby szwagier zarobił XD
  • Odpowiedz
To zależy co jest dla kogoś ważne. Dla niektórych socjal jest ważny i będą mówić że każdy powinien zagłosować bo to w interesie polski.


@CorniMati: Sranie w banie. Posłowie konfederacji wstrzymują się od głosowania w ponad 30% głosowań. Co trzecie głosowanie, a posłowie konfederacji srają po majtach, by nie podpaść komuś i przypadkiem źle nie zagłosować. Jeśli masz tak mało wyborców, to nie możesz Sobie pozwolić na błędy.
Ja mam zasadę,
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: no sory ale co mieliśmy głosowane. Pigułka dzień po, akurat jestem za tym. Aborcja do 12 tyg Togo nie pochwalam, nieistniejący język śląski, co tam jeszcze było tskiego ważnego bo już nie pamiętam.
Chodzi o to że w tym sejmir nic znaczącego nie głosują. Przegłosowuja dyrektywy unijne dlatego głosuje na konfe z jej minusami bo te #!$%@? zablokują ustawy niekorzystne dla Polski.
  • Odpowiedz