Wpis z mikrobloga

Przez pewien czas nie wrzucalem nic na #legozesmieci . Trafily sie moze dwa - trzy mniejsze mixy za grosze , dostalem w prezenie audi e tron , kupilem co nieco ze sklepu no ale tym to sie musze pochwalic.
Mili Panstwo .. 886 , 918 i 920 !!! Wiedzielam ze musi byc stare ale nie spodziewałem sie daty 1979 !!! Ciekaw jestem ile brakuje klockow ale to bede wiedzial dopiero po sobotoniedzielu
#lego
Na pudelku byla cena 3 euro , a na koncu nie zaplacilem nic bo "i tak bysmy to wyrzucili"
beroslaw - Przez pewien czas nie wrzucalem nic na #legozesmieci . Trafily sie moze dw...

źródło: temp_file54697269781445010

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Martenzyt_waleczny sklepy dobroczynne ;) w niektorych juz mi odkladaja i czekaja az przyjde bo sie nie targuje , jak powiedza 3 euro to daje "pinc" do rownego rachunku albo gdy dostaje za friko wracam w nastepnym tygodniu z cukierasami ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@ExtraPensja irlandia. Jak zestaw mi sie podoba to kompletuje i zostawiam sobie. Jak sie nie podoba(ninjago, hp lub cos co jest po prostu brzydkie) a jest kompletny (pudelko, instrukcja , wiekszosc klockow) to pakuje dobrze w folie i "na strych". Nie podoba sie i duzo brakuje ? Rozbiorka. Friends idzie zwykle dla kolezanki ktorej corka ma na tym punkcie fiola a w zamian Jak ona cos trafi to moge sobie klocki
  • Odpowiedz
  • 1
@ExtraPensja to zalezy. Czasem trafi sie cos nie odpieczetowane jak zolty wrangler albo cos co jest otwarte ale brakuje np dwoch klockow. Najczesciej jednak to sa plastikowe pojemniki albo torby ze wszystkim. Od klockow po niedojedzone lizaki wlacznie. Kiedys wrzucalem wszystko co wpadnie na wypok ale ostatnio sie troche opuscilem. Byly dwa mixy friends , pozostalosci jakiego statku ninjago na targu (facet chcial 15 euro ale jak mu pokazalem przystawke od
beroslaw - @ExtraPensja to zalezy. Czasem trafi sie cos nie odpieczetowane jak zolty ...

źródło: temp_file6437038756736230275

Pobierz
  • Odpowiedz