Wpis z mikrobloga

#przegryw koliedzy jaka była Wasza pierwsza sytuacja seksualna kiedy nagle poczuliście że podobają Wam się dziewczyny se. Mój pierwszy raz był w podstawówce ale nie pamiętam w której klasie któraś niższa na pewno. Siedziałem se w ostatniej ławce na lekcji jakieś i nauczycielka miała wywalone na nas. Ja byłem cichy i sam sobie siedziałem w ławce a ławkę dalej siedziały 2 dziewczyny a przed nią kolejne dwie dziewczyny. I jedna miała taką sukieneczkę rozkloszowana czy jak się to mowi taka że szła całkowicie na boki. I te dwie dziewczyny przede mną się przechylała non stop do tych koleżanek bardziej z przodu żeby sobie pogadać. Ta w sukieneczce tak wypinała się do przodu że całe majtki było jej widać dla huopa. No normalnie na wprost miałem jej dupencje płaska. Ale mimo wszystko huopu boner nagle zapłonął, zobaczyłem że coś jest nie tak bo u niej bonera nie widziałem i jakoś tak huopa to bardzo podniecilo fest i tak sobie huop patrzył przez całą godzinę lekcyjna zafascynowany se mimo że nie wiedział o co chodzi do końca
  • 3
  • Odpowiedz
  • 2
@ProstyHuop: u mnie też w podstawówce na wycieczce. Pamiętam jedna dziewczyna miała taką sukienkę do pół uda, chodziliśmy klasą po jakichś łąkach i wtedy mnie pierwszy raz złapało. Od tamtej pory kręci mnie widok kobiecych nóg i pośladków.
  • Odpowiedz