Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie :)
#izrael #palestyna #wojna #bliskiwschod

Jedyne sensowne wyjście dla sprawy Izraelsko Palestyńskiej to:

  • Dwa państwa z nadzorem miedzynarodowym 46.5% (20)
  • Jedno państwo z nadzorem międzynarodowym 11.6% (5)
  • Dwa państwa otoczone murem 11.6% (5)
  • Jedno państwo samostanowiące 7.0% (3)
  • Nie ma dobrego rozwiązania tego konfliktu 23.3% (10)

Oddanych głosów: 43

  • 13
  • Odpowiedz
@Pshemeck: A gdzie oczywstie rozwiązanie. : Koniec okupacji Palestyny / ?

Niech humanitarni pontonami z murzynami/muzułmanami wracają do europy Ci co dotrą to się nimi zajmą tutaj "nasi" nie czekaj "swoji" no wiecie czarnogłowi korzenni.. Szechter i Morawiecki przyjmą ich pod strzechy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pantagruelion: Ja raczej opieram się na tym co znam, a w Izraelu byłem kilkanaście razy. To są semici, zupełnie odrębni od nas ludzie. Jedyne co znają i szanują to prawo siły. W to się bawią. Tam nie ma dobrych ludzi, tam są jedynie mniej #!$%@? na temat religii ziemi i krwi.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Racja. Magia krwi to przecież cała ich religia..chrzescijanie się jeszcze nie zorientowali jaką rolę w tej dychotomii Muzułmanie - Chrzescijanie pełnią... ale ludzie powoli zaczynają dostrzegać czym jest pustynna hagada zwana Torą...,że jest to przede wszystkiem planem supremacji mniejszości nad większością... "Ci którzy błogosławią będa błogosławieni Ci co złorzeczą bedą potępieni" etc. Niestety większość chrzescijań nigdy nie przeczytała żadnej Bibli ,żadnej księgi i myślą ,że wiedzą w co wierzą ...
  • Odpowiedz
  • 1
@Pantagruelion: Jako były chrześcijanin powiem jedno - Nie mieszajmy się w to. Obie grupy chcą nas zniewolić i zlikwidować. Dla prawdziwego chrześcijanina żyd i muzułmanin to wrogowie.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Nie można rozdzielić tych religi gdyż jest w nim 1 Bóg którego legimityzujemy. Dominacja religijna jest najwyższą formą dominacji nad cywylizacją. Nawet w grach komputerowych było to pokazane . Sid Meiers zadbał o to :) NIe ma przypadków są tylko znaki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pantagruelion: Jezus w Biblii:
Jest w trójcy
Zmartwychwstał
Jest Bogiem
O czym chciałeś mi powiedzieć, o czym nie wiem? Bo zarówno Islam jak i Judaizm nie uznaje tych faktów.
Jezus to nie Issa, i wie to każdy kto spędził chociaż rok na naukach religii :)
Gry komputerowe nie mają znaczenia, znaczenia mają nauki koraniczne i biblijne. Siedzę w tym od 20 lat, liczę, że mnie czegoś nauczysz :)
  • Odpowiedz
@GoldaMeir: A co postraszysz mnie "hasbarą" Doniesiesz na mnie? Co ty myślisz ,że ja sie zlękne? zamkniecie mnie w więzieniu? za mowę nienawiści? To wróci do was. Prawda najwyższą wartośćią.
antyMazelTov.
  • Odpowiedz