Wpis z mikrobloga

@wyslij_nudeski: hej, od dłuższego czasu się tu nie udzielam, ale do Ciebie napiszę - cieszę się że znowu Cię tu widzę, szkoda że w takich okolicznościach. Dużo zdrowia życzę i pozytywnego podejścia do życia. Mam nadzieję, że jednak coś będzie dało się z tym zrobić ()
  • Odpowiedz
  • 1
@wyslij_nudeski i co tam ciekawego komisja orzekła? Czy oni teraz potrzebują 30 dni na rozpatrzenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzymam kciuki, aby było po Twojej myśli.
  • Odpowiedz
  • 2
@ecco rzekomo 2 tygodnie na rozpatrzenie. Od wniosku do komisji minęły 3 miesiące. Ogólnie trafiłam na tego samego spoko orzecznika, który rok temu dał mi umiarkowany i jeszcze poojojał. Jestem dobrej myśli!
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski powodzenia na komisji, jak by to dziwnie nie brzmiało.

Znajomy co stracił nogę chodził co roku przez kilka lat, w końcu ktoś ważny kazał zakończyć tą farsę ,notatka ortopedy włożona w akta, "ta noga mu #!$%@? nie odrośnie" załatwiła sprawę i "szczęśliwie" ma stale zaświadczenie o uszczerbku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@srokaty wiesz, ta instytucja żyje własnym życiem xD ale generalnie ograniczają czas niepełnosprawności z myślą, że znajdzie się cudowne remedium na daną chorobę i osoba przestanie być niepełnosprawna. Co w przypadku braku kończyny wychodzi zabawnie.
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: żeby ograniczyć ilość bodźców i się wyciszyć, szczególnie przed spaniem ustawiłem na telefonie automat, żeby włączał monochromatyczność kolorów, wszystko robi się takie szare i nudne, że aż nie chce się marnować czasu przed telefonem, po wyłączeniu tego dopiero zauważyłem jakie te wszystkie ikony są oczojebne i agresywne, żeby tylko przyciągnąć uwagę użytkownika
  • Odpowiedz
@brzytwiarz ogólnie warto odłożyć w kat, telefon z ustawionym budzikiem już godzinę przed pójściem spać. Mniejszą ilość niebieskiego światła szczególnie wieczorem daje sygnał, że czas zwolnić i udać się na odpoczynek.
  • Odpowiedz