Wpis z mikrobloga

@peterzimmermann: A jakie to są te "białe" kraje w których są słowianie?

A tak poza tym, proszę spójrz na tę grafikę przedstawiającą nałożone na siebie zdjęcia mężczyzn z poszczególnych krajów i zauważ trend jaki powstaje z linii włosów w przypadku krajów w których dominują słowianie.

Twoje nic nie warte słowo kontra faktyczne dane.
JustTheDude - @peterzimmermann: A jakie to są te "białe" kraje w których są słowianie...

źródło: average_faces_01

Pobierz
  • Odpowiedz
@Khebib: Powiedz no proszę, czy Czechy to kraj słowiański, czy nie? Polska, ledwie 4 punkty procentowe mniej.
Rosja jest nisko, bo pełno tam azjatów i oni zaniżają im statystykę.

Slavcelskie kraje na szczycie, potwierdza obrazek, który ja dodałem.
  • Odpowiedz
Powiedz no proszę, czy Czechy to kraj słowiański, czy nie?


@JustTheDude:

Ja #!$%@?ę, nie kompromituj się.

Tak, Czechy to jest kraj słowiański.

Kto jest na drugim miejscu? Hiszpanie, to są słowianie? Nie
Dalej
Niemcy, to są słowianie? Nie
Dalej
Francja, to są słowianie? Nie
Dalej
USA, to są słowianie? Nie.
Dalej
Włochy, to są słowianie? Nie
Następny słowiański kraj, POLSKA, 7 MIEJSCE.

A ty baranie twierdzisz że Słowiańskie kraje na szczycie,
  • Odpowiedz
  • 0
@Khebib: Bo twoja gówno warta lista jest #!$%@?. Nie ma tam mowy, o miejscach, #!$%@? wie gdzie plasują się Ukraińcy, Słowacy, czy Serbowie. Gdzie oni są? Wyżej, czy niżej? #!$%@? wie, Polska na 7 miejscu? A gdzie tam jest to ponumerowane?

Kompromitujesz to ty się.

Gdzie ta moda na hejtowanie słowian? Gdzie widzisz hejt na słowian poza tym trollerskim tagiem?
  • Odpowiedz
  • 0
Bo twoja gówno warta lista jest #!$%@?. Nie ma tam mowy, o miejscach, #!$%@? wie gdzie plasują się Ukraińcy, Słowacy, czy Serbowie. Gdzie oni są? Wyżej, czy niżej? #!$%@? wie, Polska na 7 miejscu? A gdzie tam jest to ponumerowane?


@JustTheDude: Możesz założyć że między, dałnie a potem porównać liczbę mieszkańców, ale jako że ty za dowód podajesz zdjęcia, czyli tak naprawdę dowód anegdotyczny, to oznacza tylko że jesteś upośledzony intelektualnie
  • Odpowiedz