Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie Miller's Girl. Sam film mnie trochę rozczarował. Ale wyobraźcie sobie taką sytuację. Jesteście nauczycielem w jakimś powiatowym #!$%@? i od nowego roku szkolnego macie w klasie taką 11/10 małolatę #prokuratorboners u której brak ojcowskiego wychowania połączony z bigosem hormonalnym wywołuje namiętną potrzebę wskoczenia na akurat waszego bolca. I nagle pewnego piątkowego wieczoru pojawia się u waszych drzwi, cała tak nagrzana że aż czuć spalonym kisielem. Jak dojrzały odpowiedzialny mężczyzna musielibyście sobie wtedy zadać najważniejsze pytanie - co oprócz szczoteczki warto zabrać do pierdla?
MarianJanusz - Obejrzałem sobie Miller's Girl. Sam film mnie trochę rozczarował. Ale ...

źródło: millers-girl-jenna-ortega-657ac1aed1f3b

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianJanusz:
Nie trawię tej aktorki i nie rozumiem zachwytów. Jest jak The Rock. W każdym filmie gra tak samo. Siebie.
Zwykła laska, jakby nie role, w których ją wiedziałeś to byś na ulicy nie zwrócił uwagi.
  • Odpowiedz
@MarianJanusz dlatego nauczyciel to zawód nie dla mnie. jak to pisał Tuwim: "jak nauczyciel szkoły żeńskiej, co dużo chciały lecz nie może"
jest to zawód nieznośny zwłaszcza, że laski łatwo wyczuwają, że są atrakcyjne dla swojego nauczyciela i zaczynają na bezczela prowokować.
miałem przez rok praktyki w technikum, będąc jeszcze na nauczycielskich studiach. gdybym nie skończył z jedną z tych lasek w łóżku to bym nie miał do siebie dzisiaj szacunku.
  • Odpowiedz
@PotwornyKogut: a to zależy ile lat mają. Ja mam znajomego ,który mając 23 lata związał się z 15 letnią dziewczyną i po 6 latach dalej są razem. Z tego co czytałem to jego związek był legalny. Karane jest jak ma poniżej 15 lat
  • Odpowiedz