Wpis z mikrobloga

Mam do wydania 3,5k (brutto) na fakturę, za resztę raczej nic nie mogę kupić (może poza etui i szkłem).

Podobają mi się wymiary S23 (poprzednio miałem telefon 6,7" i mnie to już męczy), a z tego co rozumiem, przepaść pomiędzy S23 a S24 właściwie nie istnieje.

Czy warto iść w S24 czy ewentualnie S23 + akcesoria i ubezpieczenie czy może jeszcze w coś innego byleby wydać te 3,5k? Czy może jeszcze coś innego?

Zależy mi na Androidzie, dobrym aparacie, no i tak jak mówiłem, nie chcę iść w wielką cegłę.

#smartfon #smartfony #samsung #galaxy
  • 10
  • Odpowiedz
@theicecold: przepasc mied, y s23 a s24 istnieje w baterii, a raczej w modemie. W poroqnaniach wychodzilo ze s24 mocno zre baterie na 5G.
Mozna zakladac ze na innych pasmach tez bedzie troche gorzej.

Co do reszty, to moze s23+ jako taki lekko wiekszy tel?

Jesli co sie nie spieszy, to sugeruje aprawdzac na samsung.pl czy nie ma jakichs pronocji za, akup telefonu. Rypu sluchawki, zegarek czy jakies inne duperele.
  • Odpowiedz
  • 1
@PurpleHaze: właśnie 3 godziny temu sprawdziłem i co prawda cena na samsung.pl (i partnerach typu x-kom i media expert) jest nieco większa, ale dołączają Watcha6 - także baja, problem rozwiązany. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@theicecold: pamietaj, ze sa jakies kody do samsunga ktore daja znizke 5%, plus mozna jeszcze od konsultanta cos tam dostac.
Zawse to mozna dorzucic jakies etui czy co tam maja jeszcze do koszyka, za te pare zloty zaoszczedzone z kodu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Copperhead: pytanie, czy jest ci to potrzebne? iPhone 12 Pro to wciąż bardzo dobry telefon - może wystarczyłoby zrobić jakiś porządek na dysku i ew. wymiana baterii na nową?

Chyba, że po prostu chcesz spróbować czegoś fajnego z Androidem, to jak najbardziej. Ja już miałem S23 kilka razy w dłoniach, a właśnie go zamówiłem :>
  • Odpowiedz