Wpis z mikrobloga

@sopride: To narzędzie jest od lat na rynku i nigdy nic nie wypłynęło że to wirus albo malłer 😏 i nawet chris to zaimplementowałbw swoimi tweaku ale mnie jakoś to nie działa więc polecam bezpośrednio aplikacje która wiem że działa od strzała😉️👉
  • Odpowiedz
@sopride: 16gb ramu na dzisiejsze standardy przy 8 rdzeniach i SSD to jak byś miał 190cm 120kg i nosił rurki obciskające jajka tak że prawie falsetem mówisz 😅😏️👉 jak możesz to dołóż drugie 16gb!
  • Odpowiedz
@sopride: Jak mówisz że teraz ładnie działa to możesz poklepać sie po ramieniu bo sie właśnie nauczyłeś jak optymalizować Łindołsa bez czarnej magi i grzebania w kodzie jak to co poniektórzy tutaj gadają 😅😅
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@StaszekGGG: a linux wymaga 4gb tylko :D
Poszaleli tyko z tymi wymaganiami aby tylko kupowac nowe urzadzenia!

Sprawdz ten AtlasOS podobno mooocno daje rade
  • Odpowiedz
@sopride: Z doświadczenia wiem żeby wszystkie te NeO Łindołsy jak ten albo Tiny to jest nic innego jak to co właśnie sam zrobiłeś tylko ze oni używają programów do edycji łindołsa jak np ten 👉 https://github.com/itsNileshHere/Windows-Iso-Debloater sam sobie budujesz ISO 😏️👉

A co do Linuxa to np takie Lubuntu na start zabiera 500-600mb i można pracować ale Linuxa też trzeba zoptymalizować pod siebie 😏
  • Odpowiedz
@sopride: Pewno są ale nie szukam bo mi wystarcza żeby ujarzmić Łindołsa żeby był stabilny i wydajny 😅😏️👉 ale jeżeli chcesz narzędzia to po odpaleniu skryptu chrisa na pierwszej stronie masz narzędzia które możesz zainstalować i trochę ich jest 😏👉
  • Odpowiedz
Ale może kiedyś będziesz miał 😏️👉 i wpisz sobie w YouTubie Microsoft Recall i zobacz co internet mówi na ten wspaniały pomysł ️👉
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@StaszekGGG: Zrobiłem tym narzedzien chrisa i jest gitara.
Pytanie jeszcze, jak zrobić aby przy starcie nie właczał sie ten OOShup.
Bo ptaszkiem miałem znaznaczone ze chyba sie uruchamia przy kazdym starxie kompa. Jak zrobic aby sie nie uruchamiał, jak go usunac?
sopride - @StaszekGGG:  Zrobiłem tym narzedzien chrisa i jest gitara.
Pytanie jeszcze...

źródło: 3312314134314

Pobierz
  • Odpowiedz
@sopride: (ʘʘ) a mówiłem użyć bezpośrednio oo10 🤷🏻‍♀️ Nie widze to jedyne co mi przychodzi na myśl to odznacz i znowu run tweak I reset albo może sie usadowił w auto starcie w menadżerze urządzeń
  • Odpowiedz
Myślę ze oo10 albo coś w ten deseń albo spróbuj zresetować bezpośrednio w oo10 i raz jeszcze uruchomić tzw Aply Recommend Settings i reset Może pomoże
  • Odpowiedz