Wpis z mikrobloga

#tanielatanie #podroze #loty #wakacje

Znacie może jakiś sposób na obniżenie cen biletów lotniczych ? Próbowałem różnych sposobów przez VPN w trybie incognito z różnych części świata resetować ciasteczka itp itd i generalnie różnice w cenach to max 10%. Bilety znajdowane zwykle po polskiemu bez kombinacji z reguły są najtańsze. Chcąc lecieć gdzieś z Berlina logując się z polskiego adresu mamy najtańsze bilety z całego świata nawet z jakiś dziwnych krajów 3 świata. Pomijam strefę euro Danie Niemcy czy Szwajcarię dla, której ceny czasem są x3 nawet XD. Chce lecieć do Egiptu i ceny dla nas są również niższe niż dla nich robiąc tą samą trasę… ma ktoś pomysł ? Gdzie te legendarne loty za 100euro na koniec świata ?
  • 11
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93: to już nie te czasy. Nasłuchałeś się historii sprzed 15 lat gdzie linie lotnicze miały promocje dla rynków na których sie pojawiały i chcesz to przełożyć na 2024 rok.
To se ne vrati.

Kup z wyprzedzeniem bilet, bezpośrednio na stronie lini lotniczej. Poczekaj na promocje, są dość często. Unikaj długich weekendów i wylotów z polski w piątek/sobote a także powrotów w niedziele.

Bardzo fajnym toolem jest kalendarz niskich cen, jest
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93: ale głupot napisałeś...

"Polskie bilety" nie są najtańsze, są porównywalne. Bardzo wątpliwe jest, że inne państwa mają x3, jeśli już, to jest to jakiś kompletny przypadek i odosobniona sytuacja.

Tańsze bilety z reguły ma Szewecja czy Norwegia ale to nie chodzi o VPN xd z poziomu wyszukiwarki można sobie to ustawić - po prostu mają lepszych pośredników dających większe zniżki.

Nigdy nie było tak, że za grosze można było polecieć
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi: To nie są głupoty. Chce lecieć do Egiptu przez Berlin i sprawdzałem ceny „z” Polski Niemiec Dani Szwajcarii Bangladeszu Indii i jeszcze paru krajów i najtaniej wypada u nas. Od nas najtaniej 460zl, ze Szwajcarii 3k a z Egiptu do Berlina 2500k i spowrotem. Przetrzepałem konkretnie dużo ofert i tak poprostu jest. Owszem sa dobre ceny ale chciałem sprawdzić czy rzeczywiście można polatać za grosze i nie da rady. W
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93: to są głupoty, bo po prostu nie ogarniasz tematu, coś pomyliłeś i piszesz to co Ci się wydaje. Wyszukiwarka i tak znajduje ofertę przewoźnika, która rzadko jest różnicowana ze względu na region zakupu, stąd mało prawdopodobne są takie różnice w cenach. Nie raz przeklikuję sobie daną ofertę po różnych "krajach" i te różnice są kosmetyczne. Czasem się zdarzy, że na jakiejś wersji wyszukiwarki w ogóle nie znajdzie danego połączenia i
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93: masz przykład jednego lotu z trzech różnych wersji. Poszczególne wersje językowe nie łapały nawet oryginalnego przewoźnika, ale nie raz mi się zdarzało, że i polska wersja nie wyłapywała, a inne wyłapywały. Zdarza się, ale to nie jest żadna reguła.
kishibashi - @Wypokowicz93: masz przykład jednego lotu z trzech różnych wersji. Poszc...

źródło: fue

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi: Głupoty pomyliłem i nie ogarniam tematu XD Takie coś mnie rozp1erdala nie znam się ale się wypowiem. Chłopie ty sam nie ogarniasz a fisiujesz tutaj. Chyba lepiej wiem co mi komputer pokazuje XDDD W takim razie chu…jowo je przeklikujesz bo nie ogarniasz. Wejdź sobie przez VPN jakiś najlepiej premium a nie darmowy,ustaw rejon, zresetuj przeglądarkę usuń ciasteczka itp itd wejdź w tryb incognito i jeszcze korzystaj z domeny danego kraju
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93: misiu, ale to Ty płaczesz czy są tanie loty i jak je znaleźć i próbujesz odkryć Amerykę na nowo z VPN, a jedyne co Ci wychodzi to wyższe ceny po kilka k w innych krajach xD

Proszę uprzejmie się nie błaźnić w temacie.

FAKTYCZNIE CENY SIĘ RÓŻNIĄ I TO DOŚĆ BARDZO


Myślałem, że już wytłumaczyłem z czego wynikają te różnice, ale słabo dociera. W zasadzie jedyne co osiągasz swoim VPN
  • Odpowiedz