Wpis z mikrobloga

O Cię #!$%@? złoty. Stary właśnie wyskoczył mi z mordą przez telefon, bo ośmieliłem się śmiać z Grzesia Brauna XDDDDD

Oczywiście on pierwszy rozpoczął temat polityki i "bohaterskiej" postawy Girgorija, który zdjął flagę Ukrainy. A ja tylko grzecznie pozwoliłem sobie na ironię, ale w granicach rozsądku oczywiście. Wystaczyło, żeby stary Konfede-Pisowiec odpalił się z japą i wyzwiskami, więc oczywiście vice-versa też dostał elegancką wiązankę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nieźle ta psycho-prawica poryła mózgi swoim wyznawcom. Jakby któryś był ciekawy to uprzedzę pytanie. Ja potrafiłem śmiać się z Tuska albo Hołowni i nie reagowałem agresją, gdy niektórzy prawicowcy z rodzinki sobie z nich ironizowali. W realnym świecie mam do tego mocny dystans, ale nie pozwolę sobie, żeby jakiś cham mnie obrażał z powodu jakiejkolwiek "politycznej #!$%@?". Właśnie dlatego pójdę zagłosować na kogokolwiek poza Konfede-Pisem, żeby ta intelektualna żulia nie zrobiła zbyt dobrego wyniku.

#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #neuropa #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
@Lambo994: Współczuję, odkąd pasją mojego stało się oglądanie wszystkiego co podsuwa algorytm na fb to łapie się na dowolny szurkontent nawet sprzed kilku lat XD. Teraz każda wizyta to przynajmniej jedna sytuacja gdzie można poczuć się jak pod sekcją komentarzy dzikiego trenera
  • Odpowiedz
  • 0
Teraz każda wizyta to przynajmniej jedna sytuacja gdzie można poczuć się jak pod sekcją komentarzy dzikiego trenera


@Demaxian: XDDDDD

Najlepsze jest to jak tacy ludzie wypowiadają się o tym, że kiedyś to był poziom edukacji, uczył myślenia i w ogóle nie to co teraz. No zajebiście nauczył ich myślenia skoro ludzie mający wykształcenie średnie albo wyższe, łapią się na bzdury największych internetowych debili. Nawet nie zadadzą sobie trudu sprawdzenia kim
  • Odpowiedz
@Lambo994: Ja rozważałem nawet głosowanie kogoś z konfedepisu bo mnie zdenerwowała jedynka w moim okręgu z Trzeciej Drogi na jaką głosowałem do sejmu. I myslałem, że skroo to najbardziej "odległe" wybory to pokażę żółtą kartkę. Ale czytanie i słuchanie konfedepisowców mnie otrzeźwiło. Zagłosuję znowu na TD, m.in. po to żeby 9 czerwca nie oglądać szczęsliwego Mentzena z Bosakiem, że są na podium.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pas-ze-mna-owce: Ja miałem olać te wybory, bo myślę sobie, że mamy w miarę normalny rząd, 12 Sejmików wojewódzkich przejęła Koalicja, to niech sobie debile idą do europarlamentu. Nawet jak osiągną dobry wynik to tyle ich. Nagroda pocieszenia i złotego uśmiechu xD

Natomiast jak widzę to zacietrzewienie u tych wazonów, jeszcze tego clowna Brauna, który jakimiś zagrywkami dla plebsu próbuje zjednać sobie najbardziej prymitywną grupę wyborców. Plus jeszcze tępszych wyborców, którym
  • Odpowiedz