Wpis z mikrobloga

Jak Josef Bratan urodził się #!$%@? w Afryce i jeździł z rodziną po różnych kvrwa kontynentach świata, może was to nie interesuje może to macie w chvju całkowicie ale mnie to interesuje słuchajcie co wam chcę powiedzieć dwie minuty, daj mi minutę, minuta słuchaj tu jedzie Josef Bratan do hotelu kręcić strima z szonami w wannie.

Ciebie to pivrdoli mnie to nie pivrdoli słuchaj o co chodzi bo taki ładny uśmiech zrobiłeś nie przepraszam może się pomyliłem yyy słuchaj yyy

W Polsce jest ok 500,000 raperów, ciężko się wybić wiec trzeba robić strimy z nagimi laskami bez godności, masakra ogólna nie? Alberto mówi do Josefa Bratana słuchaj nie zamawiaj żadnych eskortek z instagrama, nie ma takiej możliwości musisz znaleźć jakieś normalne dziewczyny z zagranicy bo to są zwykłe p0lki zaraz twój strim rozejdzie się po świecie będzie kapota nie?

On mówi w żadnym wypadku nie odpalę strima bez polskich szonów ni chu nie przeklinał oczywiście wiadomo nie? Yyy wiesz nie nie wezmę normalnych dziewczyn, robił te teledyski za darmo, klepał je po dupach tak że aż ludzie pukali się po czołach kvrwa robił wstyd Elanowcom nie wiem jakie wy macie tam teraz poglądy ale kvrwa jeżeli gościu tak #!$%@?ł Roksysynowi że ten aż walnął w piórnik za przeproszeniem że takie słowo użyłem i on nie trenował do turnieju o 2 miliony tylko skakał z dziewczyną Denisa po łóżku yyy to moim zdaniem zasługuje na jakąś przynajmniej pochwałę kvrwa nie?

A pacjent sobie pisze na wykopie #!$%@?ć Jósefa Bratana no to mu #!$%@? do dupy bolca i zobaczymy kvrwa i tyle dziękuję do widzenia
#primemma #cloutmma #famemma
Denis_Marcon - Jak Josef Bratan urodził się #!$%@? w Afryce i jeździł z rodziną po ró...

źródło: IMG_0740

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Denis_Marcon: gdyby Malik nie szukał różnej maści ciapakow do swego składu pod stadionem dziesięciolecia to czereśniaki typu bratan, alberto i ten bośniak dalej by sprzedawali podróby typu pumba czy tani armani, lub siedzieli na zasiłku.
  • Odpowiedz