Wpis z mikrobloga

#film Właśnie wróciłem z Furiosy. Mniej szalone niż Mad Max z Tomem Hardym, ale nadal bardzo dobre. Bardzo dużo tego pochrzanionego lore zostało opowiedziane, co w sumie szkodzi temu filmowi, bo przez to akcja zwalnia xD

Ale do cholery, kto i gdzie tam widzi "ideologie woke", bo tam jest BABA? Tyle wam wystarczy, aby nie lubić? xD
LebronAntetokounmpo - #film Właśnie wróciłem z Furiosy. Mniej szalone niż Mad Max z T...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Mi się film podobał, dam mocne 7,5. A no widzisz tak to jest jak próbujesz wciskać ludziom na siłę swoje jedyne słuszne wartości przez tak długi czas. Rynek jest tym przesycony i ludzie zaczynają mieć dość więc teraz często już zakładają z góry że kit bo baba. I w większości przypadków mają rację, Furiosa to jeden z niewielu wyjątków.
  • Odpowiedz
A no widzisz tak to jest jak próbujesz wciskać ludziom na siłę swoje jedyne słuszne wartości przez tak długi czas. Rynek jest tym przesycony i ludzie zaczynają mieć dość więc teraz często już zakładają z góry że kit bo baba.


@franaa: to problem jest z rynkiem, czy z ludźmi, którzy nie ogarniają? Nawet Critical Drinker, który zmemował zbitkę "strong female character" mówi, że Furiosa jest fajna
LebronAntetokounmpo - >A no widzisz tak to jest jak próbujesz wciskać ludziom na siłę...
  • Odpowiedz