Wpis z mikrobloga

#ecpu Znowu naginasz rzeczywistość Rozpłochowski i łamiesz prawo . Składając fałszywe zawiadomienie i zeznania ty i twoje kobiety udające dzieci w sieci :) przecież jesteś taki obeznany w przepisach prawa i nie znasz definicji art 200 kk ? Czy grasz idiotę że istnieje dziecko poniżej 15 roku gdzie ? W twojej głowie i tych przerobionych w face app twoich dam , przerobionych na 13 łatkę . Jesteś idiotą :) https://www.facebook.com/share/p/FMtziHpYUphdJBVc/
Wrobel8383 - #ecpu Znowu naginasz rzeczywistość Rozpłochowski i łamiesz prawo . Skład...

źródło: temp_file2295752562773973707

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Hissis Nie tylko to jest komedia jak można kłamać , wrabiać organy ścigania w kłamstwo dla wpłat na zrzutkę i oczywiście on jak i jego pseudo dzieci są bezkarni .
  • Odpowiedz
@Wrobel8383: no ja nie wiem wariacie, mnie nigdy nie trzasnęli jeszcze i nie miałem okazji z nimi się konfrontować, no ale to normalne, że jak targetujesz swój profil działalności na osoby wysoce wrażliwe i zamierzasz na tym bazować, to raczej nie jesteś dobrym człowiekiem, według mnie wręcz przeciwnie, no ale właśnie na tym polega cały ten proceder, że bazujesz na emocjach i wrażliwości ludzkiej, taką sobie z tego sektę robisz,
  • Odpowiedz
  • 4
@Hissis i tak trafię do piekła to przynajmniej będę mógł z Karl Denke czy Dahmerem wypić Jagera i powiedzieć im że teraz by super czasy mieli bo Thermomixa czy piekarnik parowy użyć xd
  • Odpowiedz
@Wrobel8383: No jeżeli chciałbyś z nimi porozmawiać, to pewnie tak, ja na przykład nie miałbym przyjemności z osobami ich pokroju jakiejkolwiek interakcji odbyć raczej.
z fartem
  • Odpowiedz