Wpis z mikrobloga

ja już nie mam siły do tej kuhwy
tak wiem, nie kupuje się hp.
mam deskjet2710, na początku z ori tuszem, połączona z siecią wifi, drukowałem wszystko, z każdego urządzenia. najlepsza drukarka ever. skończył się tusz.
odinstalowałem apkę hp, zablokowałem update'y, zanabyłem tusz zamiennik czarny(kolorowego kartridża po opróżnieniu już nawet nie montowałem, i wszystko grało i buczało. zero problemów.
potem(chooj wie kiedy) coś się zesrao.
i teraz tak:
drukarka włączona, z przycisku na panelu drukuje strony testowe jak #!$%@?, z prędkością światła.
lapek i telefon ją widzą, w sieci domowej jest widoczna.
ale gdy na lapku z www albo z pliku chcę drukowac, to po ustawieniu co i jak chcę wydrukowac, klikam drukuj, i nic. jest na liście zadań dany obrazek, ale drukarka nie reaguje.
z kolei gdy z fona chcę wydrukowac, to owszem, drukuje wszystko na żądanie, ale w tempie 10min na stronę.
co się #!$%@??
mirki, pomusz. :(
resetowałem ja z panelu, odinstalowywałem, restartowałem lapka,potem znowu instalacja urządzenia ze sterownikami, i dalej goowno.
#drukarki #hp #komputery #deskjet
  • 14
  • Odpowiedz
@dos_badass: Najtańsza drukarka jest najdroższa w eksploatacji. Popatrz na ceny tuszu. Od 60- 100 zł za 2ml. Zamienniki do mojego Epsona to 30 zł za 4 kolory po 150 ml każdy. A do brothera 1,60 za wkład 20 ml. Wybrałeś najgorzej jak mogłeś.
  • Odpowiedz
@dos_badass: nie słuchaj @kidi1 to oszust i krętacz, zapomniał wspomnieć że epson i Brother ma głowicę drukująca zintegrowaną z drukarką, jak zaschnie to drukarka do #!$%@? (pomijam jakość wudruku brothera). A w Hp cyk nowa głowica i jedziesz. Prawdopodobnie coś z siecią masz do bani. Ustaw drukarkę od nowa.
  • Odpowiedz
@Fedain: Tylko, że te drukarki same się konserwują żeby głowica nie zaschła a w HP żeby nie zaschła, trzeba drukować i marnować te 2ml tuszu, więc tak czy inaczej wychodzi drożej ekspercie. HP jest najdroższa w eksploatacji a niektóre drukarki na dolewki mają wymienną głowicę, która kosztuje 40 zł. Więc japa tam.
  • Odpowiedz
  • 0
Prawdopodobnie coś z siecią masz do bani. Ustaw drukarkę od nowa.


@Fedain: gdzieś w zakładce siec widzialem adnotację "stan: wymaga uwagi"(windowsowe rozwiązywanie problemów nie pomaga).
w sieci drukarka widoczna, MAC w filtrach wpisany, wszystko ją widzi, ona widzi wszystko. coś z portami?
zdalnie z fona se drukuję, tylko ostatnio z lapka nie reaguje po poleceniu drukuj, a z fona w chooj powoli(ekstremalnie wolno).
  • Odpowiedz
  • 0
Najtańsza drukarka jest najdroższa w eksploatacji.


@kidi1: ej, ale ja se śmieszkuję. Wbijam w ten złom. O, tak: tfu!
xD

to może byc błąd, drukarka wysyła komunikat że na zamienniku będzie drukować chojowo i czeka na
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.