Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Czyj jest kanał życie to teatr?
Wygląda mi na ostateczny dowód że te kłótnie bliźniaków są pod publiczkę bo tam są szoty i #barney się o nie nie pruje. No i jakieś stare filmy Pawła. To jest kanał Kołodzieja
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@OrgStJones: wiem że kiedyś Paweł miał kanał o dokładnie takim tytule. Poza tym jest tam film z Chorwacji sprzed paru lat jak barney nie publikował.
No i sporo szotow z suma i barneya. Ja myślę że to ich barneyowo to już trwa i na tym to ma polegać. Wkrętki pod publiczkę A poza sceną się z Was śmieją proste kołodzieje
  • Odpowiedz
@Panicz888 przeceniasz ich inteligencję, Barney chciał kiedyś zakładać mikrouniwersum- Barneyowo ale finalnie nic z tego nie wyszło bo wszedł element niekontrolowany jakim jest Siewiera i zaczęła rozkręcać spontaniczną wojenkę między bliźniakami
  • Odpowiedz
@pyczasty nie małpko tagowa, nie założył. Barneyowo według planu chlopecka miało zawierać w sobie jeszcze między innymi Elkę, lajty miały być planowane tak żeby każdy miał swoje godziny a dymy i akcje miały być ustalane między braćmi. To co jest obecnie to skutek oddolnych akcji widzów i Siewierskiej podkręcających WSW przeciw Bratu oraz wojenek z Olgierdem i latexami.
  • Odpowiedz