Wpis z mikrobloga

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
YouTube / Odysee ▶ CamboLife |🤑KAMBODŻA TO NIE JEST KRAJ DLA MUMINKÓW CHCĄCYCH ŻYĆ Z DONEJTÓW, shoty z live 31/05/2024
YouTube / Odysee ▶ Włóczykij w Azji | Z FILIPEM CHCĄCYCM UCIEC Z KAMBODŻY 🇰🇭, shoty z live 01/06/2024

⭐️ Inne materiały na Odysee:
Odysee ▶ Kobita wyjechała, robimy live 30/05/2024
Odysee ▶ Nocna zmiana. Raport z Akcji 30/05/2024
Odysee ▶ Live z kelnerką Szaritą i Marcinem Po Pas w Pieprz 27/05/2024
Odysee ▶ Filip potrzebuje pomocy. Nie jest dobrze 18/05/2024
Odysee ▶ Trudne pytania do Darka von Mumin 24/05/2024 (inne źródło)
Odysee ▶ Telewizja nocą. Wszystko mi się rozkrzaczyło 24/05/2024
Odysee ▶ Impreza Muminowej. Spina z Krzychem 25/05/2024
Odysee ▶ Polska baza w dżungli, niedostępna dla biurokratów 27/05/2024
Odysee ▶ Zjadłbym coś ale nie mam kasy 23/05/2024
Odysee ▶ Wykopki masowo usuwają wpisy, Donald przecenił swoje możliwości. Prezes zwów góruje 21/05/2024
Odysee ▶ Szukamy kancelarii prawniczej przeciwko hejterom. Gruba afera w polskim internecie 19/05/2024
Odysee ▶ Wykopki masowo usuwają wpisy. Donald mentalnie odleciał 21/05/2024
Odysee ▶ Lufa pytanie 14/05/2024
Odysee ▶ Kupuje Dzika. Trzeba wykręcić jakąś dramę bo z nudów pozdychamy 15/05/2024
Odysee ▶ Lufa pytanie. Dzik, Donald i panienki. 16/05/2024
Odysee ▶ Polonia zalana. Potrzebujemy Waszego wsparcia 17/05/2024
Odysee ▶ Filip potrzebuje pomocy. Nie jest dobrze 18/05/2024

⭐️ kanał KamboShoty to archiwum shotów różnych autorów dotyczących kambodżańskiego uniwersum, czyli polskich youtuberów w Kambodży i nie tylko;
⭐️ jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o kambodżańskim uniwersum to polecam do przeczytania szybki przewodnik na Reddicie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
⭐️ KamboShoty znajdziesz na YouTube oraz na Odysee:
KamboShoty ▶ główny kanał;
KamboShoty #SHORTS ▶ kanał z pionowymi filmami shorts;
KamboShoty PRZEWODNIK ▶ kanał z
filmami wyjaśniającymi kambodżańskie uniwersum;
KamboShoty LIVE ▶ archiwum transmisji na żywo zebrane z różnych kanałów;
KamboShoty MUSIC ▶ kanał z muzyką;
KamboShoty DAILY ▶ archiwum starych materiałów dla patronów Miszy, które niegdyś wyciekły do Internetu.
⭐️ Listę wszystkich powiązanych z KamboShotami stron znajdziesz tutaj;
⭐️ jeśli jesteś zainteresowany założeniem konta na Odysee, możesz wspomóc KamboShoty korzystając z tego linka ▶ https://odysee.com/$/invite/@KamboShoty:a
▶ #kamboshoty ◀ | #cambolife #pucin #wloczykijwazji #filipwazji #raportzpanstwasrodka #raportzakcji
pelt - ⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
 ● YouTube / Odysee ▶ CamboLife ...

źródło: 02062024

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@pelt: ten kanał Miszy jak jest to nawet nie wiedziałem że miał coś takiego, choć może trochę później go zacząłem śledzić, trzeba obejrzeć będzie te materiały, w sumie pewnie perełka że nigdzie niedostępne na yt?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
nigdzie niedostępne na yt?

@dizel81: Nie wiem czy jest to dostępne jeszcze gdzieś indziej w Internecie. Tymi kopiami filmów podzielił się ze mną jakiś wykopowicz, który jak przypuszczam trzymał je przez te lata na komputerze. Kanał Jak Jest istniał maksymalnie kilka lat od 2016. nie wiem kiedy dokładnie znikł (być może 2018?), ale przypuszczam, że ma to związek z konfliktem pomiędzy Miszą, a Rudym (jego ówczesnym montażystą), który występował razem
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@dizel81: Tak z innej beczki, ale w temacie Miszy. Machaj, na live, z którego zrobiłem shoty, twierdzi, że Misza jest obecnie w Polsce i planuje za jakiś czas zrobić wyprawę Autostopem do Kambodży. Mówi o tym od 13:58 minuty w szocie nr 09.
to samo na Odysee
pelt - @dizel81: Tak z innej beczki, ale w temacie Miszy. Machaj, na live, z którego ...
  • Odpowiedz
@pelt: dzięki za info. O tym że Misza jest w PL wiedziałem wcześniej, ktoś pisał na live już nie pamiętam u kogo ale zrobiłem screena, nie chciałem tego wrzucać bo nie wiedziałem czy nie fake. Screen raczej na bank z 15.05 tego roku bo tak niby plik był zmodyfikowany.
A i te kanały że były równolegle to nie wiedziałem.
dizel81 - @pelt: dzięki za info. O tym że Misza jest w PL wiedziałem wcześniej, ktoś ...

źródło: misza

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@dizel81: Przypomniało mi się, że na tym serwisie streamingowym Misza opublikował między innymi swoją pierwszą wyprawę na Władywostok zanim zrobił dla patronów, a jakiś czas później na YouTube. Był też stary materiał z jego wyprawy do Francji, żeby dostać się do Legii Cudzoziemskiej oraz filmy z kilku innych, pomniejszych wypraw, chyba też wówczas starych. Ale był też film w tym stylu z tego samego co było potem w odcinkach na
  • Odpowiedz
@pelt: ja to pamiętam że sam byłem zajarany Miszą gdy przez przypadek to mi youtube podrzucił, pamiętam że wszystkie wyprawy od deski do deski obejrzałem, przynajmniej te na wschód, ale to już na yt, nawet nie pamiętam kiedy to zacząłem oglądać, ale wiem że była chyba nawet pierwsza wyprawa autostopem co Misza wyglądał jak dzieciak i po rosyjsku ledwo co tam kaleczył, mogło ona być w 2012 roku.
Także sporo
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@dizel81: Ja zacząłem oglądać Miszę jeszcze w trakcie jego pierwszej serii na YouTube, która wówczas zrobiła na mnie wrażenie. To wrażenie spadało z kolejnymi seriami, a od tego czasu moje zdanie o nim zmieniło się na negatywne. Od dłuższego oglądam go chyba tylko z sentymentu, bo niewiele polskich youtuberów, których wówczas oglądałem jeszcze jest aktywnych → Aiko & Emil i Damian Drążek (o ile jeszcze można go uznać za aktywnego
  • Odpowiedz