Wpis z mikrobloga

  • 0
@lexico

@Dueil_angoisseus: mi też to napisała


po co ma mnie niby odblokować?

toksyczna borderka z dodatkowymi zaburzeniami


chciałaby być normalna, ale to tylko p0lka

No nie wiem kto tu ma zaburzenia skoro ja twój marny byt ignoruje a 70 procent twoich postów swego czasu było o mnie , może jednak to ty się przebadasz pod kątem choroby razem z kolegami którzy nieszesliwie zakochani za mną chodzą a swój zawód okazują agresja
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
l @dracar kurde ej tłuszcz jej siadł bo moja aktywność w 70% to tag nieruchomości, 10% muzyka, reszta to przegryw i może 2,137% postów było o @Linnior co ma moralniaka.

Źródło obliczeń: No #!$%@? mówię Ci mordo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Dueil_angoisseus

l @dracar kurde ej tłuszcz jej siadł bo moja aktywność w 70% to tag nieruchomości, 10% muzyka, reszta to przegryw i może 2,137% postów było o @Linnior co ma moralniaka.


Źródło obliczeń: No #!$%@? mówię Ci mordo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dobra odwal się bo jesteś zwykłym chamem żegnam
  • Odpowiedz
  • 0
jesteś zwykłym chamem


@Linnior88: każdy, który się z tobą nie zgadza, nie uważa ciebie za 7 cud świata to cham, prostak, incel itp.

kobito, masz problem z dyńką
  • Odpowiedz
  • 0
@lexico to nie ja za tobą łażę tylko ty za mną pomysł kto tu ma chorobę psychiczną
Łazisz za mną non stop co drugi twój wpis z moim nickiem, myślę że chore psychiczną masz tylko ty raczej
  • Odpowiedz
  • 0
@lexico: Najlepsze jest to że ten wpis z gorących to napisałem dla beki.
Imagine jakaś laska wstawia podobnego z chłopakiem z tagu to podejrzewam że on by się uśmiechnął i sobie postował dalej a tu jest zesrańsko dziesieciolecia.

Jednak damskiprzegryw nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@lexico guzik mnie to obchodzi natomiast śmieszne że zarzucasz komus chorobe gdy tak naprawdę jak się przejrzy twoje spisy wstecz to ty ciągle się obsesyjnie odnosisz do wszystkiego co pisze , miłego pobytu u psychiatry bo jedyna choroba osoba jesteś tu ty
  • Odpowiedz