Wpis z mikrobloga

#kononowicz #patostreamy #olgierdanotv
Spaniały to był dzień, Sheriff Czika strącił dzisiaj 18 wpisów obrażających Mariolkę, no dobra 17, raz oberwało się niepotrzebnie @bellacavem. Mój sukces zmąciło jedynie zrzucenie mi jakże zacnej ankiety, więc POnawiam w "upgrejdowanej", bezpiecznej wersji, co by znów Kobyłka nie strąciła.
CzikaKiri - #kononowicz #patostreamy #olgierdanotv
Spaniały to był dzień, Sheriff Czi...

źródło: TRETETE

Pobierz

Zbliża się wielki proces sądowy o "dokuczanie"! Komu kibicujesz?

  • Powód Rybcia Kasia aka Kobyłka z Berlina 17.1% (7)
  • Oskarżony Olgierdano aka Sheriff Grajewski 43.9% (18)
  • Nikomu, dla Rybci 25lat kamieniołomu dla Olo odwyk 39.0% (16)

Oddanych głosów: 41

  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@bellacavem: xD jest zdrobnienie Olo, bo wiersz w ankiecie ma swoje ograniczenia. Dla mnie odpowiedź 3 w ankiecie. A gdybym miał wybierać pomiędzy 1-2 tylko, to byłbym za Sheriffem. Rybcia to jest już podręcznikowy przykład psychopatki. Sheriff przynajmniej przy swoich kłamstewkach i rozgrywkach dba (lepiej lub gorzej) o pozory prawdy. Rybcia jest kompletnie zdeprawowana, a kto wie czy nie ma jeszcze większych kłopotów z alko niż Ókasz. W tym pojedynku zdecydowanie
  • Odpowiedz
  • 1
@bellacavem: Ja nie zgłaszałem dzisiaj jeszcze nic, nawet tagu nie przeglądałem, czy jest co zgłosić w obronie kochanej Mariolki. Tyle co wszedłem z 15 minut temu i na szybko wrzuciłem swój wysryf w poście i odp. do Ciebie z wczoraj. Ja wczoraj Cię zgłaszałem, bo się wk****, że przyszło mi 150 powiadomień o moderacji wpisów, dopiero później ogranąłem, ze spadły mi tylko 2-3 a reszta to była automoderacja i dodanie tagu
  • Odpowiedz