Wpis z mikrobloga

@akaisterne ale kumplu to co innego. Gość jest hipokrytą. Praca zdalna na telefonie to dla niego za dużo, a na Omegle dynamicznik jest. On mnie straszliwie dołuje bo ma wsparcie, ma zasoby, ma bliskich, a ciągle mu mało. Mam do niego żal, że ma więcej możliwości, a ich nie wykorzystuje. Stworzył sobie własną klatkę
  • Odpowiedz
@akaisterne jak mam czuć wsparcie na tym portalu jak gość ma więcej niż ja a dołuje jakby nie miał nic... Jak ma się człowiek czuć, który też codziennie walczy i widzi, że jego tata jest zły bo o niego za mało dba mimo, że opłaca mu życie z nim jeździ. Mnie rodzice wyrzucili z domu w wieku 20 lat żebym się usamodzielnił, a on żyje jak pączek w maśle. Czuję, żal i
  • Odpowiedz
  • 1
@Mutin: Na omegle byl raz i tez go tam zle traktowali. Pisales, ze jestes wdzieczny rodzicom, ze sie wyrzucili z domu, bo sie ogarnales dzieki temu. Co do jego rodzicow - patrzac na sytuacje z boku, moze sie wydawac, ze jest wszystko ok, a moga i tak wystepowac rozne dysfunkcje. Jak mowilem o swoich rodzicach na terapii, to zawsze zaczynalem od takich slow: co prawda patologii nie bylo, ale...
  • Odpowiedz