Wpis z mikrobloga

Żyjesz w ciągłym poczuciem zaniepokojenia. Wszędzie węszysz spiski. Próbujesz nawracać społeczeństwo, ale społeczeństwo nazywa cię wariatem, bo twierdzisz, że Żydzi sterujący UE wdrożyli zakrętki ze wzmocnionym ogniwem, żeby dokonać depopulacji Europejczyków.
Donald Trump, osoba, którą traktujesz z boską estymą kompromituje się raz za razem i przegrywa proces. Ciśnienie rozsadza głowę. Co robicz? Stworzyć kłamstwo i w nie uwierzyć, a mi podobni przyjdą z odsieczą, bo również nie wiedzą co ze sobą zrobić.

Trump okazał się kolejny raz zwykłym oszustem i nie tylko. I jak teraz biedny wykopek ma sobie poradzić z gorzką prawdą? No jak? Oczywiście postanowił mieć wyrok w dupie i dokonał najgłupszego cherry pickingu, jaki na oczy widziałem. Wyrok zły, bo zdjęcie sędzin murzynek. Jak zdjęcie bab, to na pewno feministki. Na pewno dostały 2137 punktów gratis, gdy aplikowały na studia. Lewactwo zaorane, i guzik mnie obchodzi, że mirki w komentarzach wyłożyły, jak krowie na rowie, jak bardzo OP się myli.

Swoją drogą, straszne jest to, jak bardzo tropiciele politycznych teorii spiskowych zdeformowali swoje funkcje poznawcze, żeby zdegradować zupełnie umiejętności krytycznego myślenia. Dla "antyspiskowca" najlepszym dowodem na jego rację, jest udowadnianie mu, że się myli.

Znowu potwierdza się, że negatywne skrajne wpływy z USA są wchłaniane głównie przez prawicowy mainstream z Polski. Lewackie odpały są marginalne, ale z oczywistych względów głośne. Strach się bać przyszłości.

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazprawakow
PiccoloColo - Żyjesz w ciągłym poczuciem zaniepokojenia. Wszędzie węszysz spiski. Pró...

źródło: temp_file4038411181182368387

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: typ wziął losowe zdjęcie, niemające nic wspólnego ze sprawą, dorobił historię z dupy i przedstawiał jako rzeczywistość. A prawaccy kretyni łykali jak prawdę objawioną.
  • Odpowiedz