Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten sezon jest w pytę! Grałem dziś od jakiejś 16 xD w końcu nie trzeba latać po dungeonach by dropic aspekty, koniec z kalkulowaniem czy przepalić Item czy wyciągnąć aspekt, no i gdzie go wsadzić by nie wtopić. Można się skupić na zabawie, zmieniać afiksy, robić w pełni buildy pod siebie, a nie siedzenie dniami i modlenie się by dropnal Item bo inaczej build niekompletny. No jedynie z tym hajsem lipa xD przekonałem się o tym będąc właśnie na T4 jak zacząłem robić eq. Ciekawe czy znerfia necro pod miniony. Kiedyś na pewno bo obecnie jest zbyt op

#diablo4
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielony_goblin: Bawie sie podobnie swietnie w tym sezonie. Barb pod Basha to poezja, necro pod minionki mnie wynudził, porzucilem go na 90. Aktualnie robie łotrzyka i calkiem spoko sie gra.
  • Odpowiedz
  • 0
@ravz ja na razie cisnę necro pod miniony, różowej dziś ogarnąłem rouge, ale nie powiem, jak Ci na 70 lvl siadają kryty po 40k, a podziemia dosłownie przebiegasz to zaczyna się robić trochę nudno. Lekko zmodyfikowałem necro pod miniony bo dropnalem spoko pierścień i teraz jedyne co robię to biegam po mapie, spamuje zniedoleznienie i raz na jakiś czas odpalę nawałnice. A tak to pierścień mi sam summonuje miniony, macki oraz
  • Odpowiedz