Wpis z mikrobloga

@WirtuozPrzegrywu: to nie pal. Ja zredukowałem z 2 paczek dziennie do zera chyba w 2 tygodnie. Potem podwędziłem kumplowi szluga po 3 miesiącach, myślałem że wyrzygam płuca, smakowały już jak w gimbazie.
Zastanów się tak zdroworozsądkowo - nic z tego nie ma. Aby dym leci.
#!$%@? w palaczy i w fajki co zaraz po 20 zł/paczka będą kosztować. Nawet w USA - kolebki palenia tytoniu - już w większości ludzie nie
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony Woreczki nikotynowe mogą wpływać negatywnie na zdrowie jamy ustnej. Używanie ich może prowadzić do podrażnień dziąseł, a długotrwałe stosowanie może przyczyniać się do problemów takich jak recesja dziąseł, przebarwienia zębów, zwiększone ryzyko próchnicy oraz chorób przyzębia. Nikotyna zawarta w woreczkach może również zmniejszać przepływ krwi do dziąseł, co utrudnia gojenie i może prowadzić do dodatkowych problemów zdrowotnych jamy ustnej

Albo #!$%@?ć...
  • Odpowiedz
@WirtuozPrzegrywu: palacze to frajerzy, nie dosc ze placa jakies kosmiczne pieniadze za cos po czym w sumie nic sie nie dzieje jak po uzywkach, tyle ze podbijasz dopamine zeby sie nie czuc az tak zle hihi, to jeszcze sami sa rakiem spoleczenstwa i zatruwaja powietrze normalnym ludziom.

Jak taki z ciebie przegryw to zobacz ile odpalasz z tych fajek na 800+ na cudze dzieci, przegryw i jeszcze "cuckold" :) moze to
  • Odpowiedz