Wpis z mikrobloga

#apple #airpods #sluchawki

Przez prawie rok korzystałem z podróbek Airpods 2 pro z HiCity. Chyba najlepsze zamienniki. Od jakiegoś czasu mam oryginały. Cena razy 4.

Ogólnie ten zamiennik całkiem niezły jest. Dobrze się łączy z urządzeniami (choć lepiej działał iphone+windows niż iphone+macbook). Działa w końcu find my device. Działa w końcu regulacja głośności na macbooku i można wyłączyć dźwięk etui.

Co do jakości dźwięku/ANC to jakiejś ogromnej różnicy nie czuję, choć nie jestem zoofilem.

Etui lepiej wykonane, lepsze zawiasy. Ogólnie jak ktoś cudów nie potrzebuje to te z hicity spokojnie starczą. Ogólnie czy oryginały czy podróbki bardzo wygodne są. Biorąc na fakturę wyszły z 650. Ja tam żadnej magii nie czuję w tych słuchawkach ale są super wygodne i mają świetne sterowanie. Biorąc pod uwage że będę z nich korzystał z 5 lat to nie ma tragedii cenowo. Choć ja głównie na tym słucham audiobooków i podcastów

https://hicitypods.com/product/pro2-v5-2-tb/
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska Nie ma sensu kupowania czegoś co jest zwykłą #!$%@?ą z firmy krzak. Sporo producentów nieco bardziej znanych oferuje po prostu dobre słuchawki w tej samej cenie i przynajmniej będziesz miał gwarancję. Niestety TWSy są dość podatne na uszkodzenia przez fakt, że sporo elektroniki masz w środku.

Airpodsy nigdy nie przodowały w jakości dźwięku, bo jeśli na nim chcesz się skupić to kupisz lepszej jakości dźwiękowo za 1/2 czy nawet 1/3
  • Odpowiedz
@fexxer: nie zgodze sie.

Jak kupowalem to airpodsy kosztowaly 1499. Te podrobki to najlepsze co znalazlem na reddicie, kazdy polecal.

Uczciwie mowiac miałem 85% airpodsów za 20% ceny.

Co do jakosci to sie nie wypowiadam. Malo muzyki na nich slucham. Bardziej dla mnie sie liczy ze sa wygodne i maja fajne sterowanie, podglaszanie itp
  • Odpowiedz