Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321: bardzo ładnie, jesteś w wąskiej grupie oszczędzających. jak podaje business insider- "Według badania "Barometr oszczędności 2023" żadnych oszczędności nie posiada 21,8 proc. ankietowanych, kolejne ponad 24 proc. ma je w kwocie do 5 tys. zł, a podobny odsetek zgromadził ponad 20 tys. zł. Oszczędności między 5 a 20 tys. zł. ma 17,4 proc. ankietowanych."
  • Odpowiedz
@Mutin: z prawie najnizszej to jest czym oszczedzac faktycznie. Jakby nie miec wydatkow to moze by odlozyl ale zycie ciagle #!$%@?. Wiec tak oski. Bo ma farta ze moze sobie pozwolic na oszczednosci
  • Odpowiedz
@Mutin: made my day XD ktos w wieku 30 lat ma 27k zl na koncie - umie oszczedzac XD nawet roku za to nie przezyje, a gdyby mial minimalne pojecie o oszczedzaniu to nie trzymalby wszystkiego na koncie


@pilkarskiswir: a może gość miał raka, a może miał długi, a może po prostu mu nie wyszło i się stara.

Ty to jesteś ten typ mojego znajomego co potrafi powiedzieć drugiemu wprost że #!$%@? zarabia i ego w kosmosie, jak ja
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: A moze? A moze #!$%@? glupoty? Mam sie domyslac po poscie o oszczednosciah jakie typ moze miec problemy? I co moze jak sprawdze staty to zmienie zdanie, ze ktos kto ma 30k potrafi oszczedzac? Ja gardze ludzmi co oceniaja innych po 1 poscie nawet nie potrafiac czytac ze zrozumieniem. Nikomu nie powiedzialem wprost, ze #!$%@? zarabia, bo tu nic o zarobkach nie bylo tylko sam sobie dorabiasz dziwne teorie
  • Odpowiedz
Ocena zależy od sytuacji
Jeżeli mieszkasz sam lub z kobitą, masz auto i dbasz o nie, nie chodzisz ubrany jak lump i kupujesz sobie od czasu do czasu jakiś zegarek, burgera czy grę to jak na ochroniarza ok.

Jeżeli mieszkasz ze starymi , nie masz hobby, nie masz żadnych wydatków, zobowiązań itd to współczuję
  • Odpowiedz