Wpis z mikrobloga

W czasie prania cos "strzeliło" jakby coś ciężkiego spadło na podłogę. Po tym pralka się wyłączyła. Jakieś pomysły co się stało? Nie włącza się, zmiana gniazdka nic nie daje, nie śmierdzi spalenizna itd Szukam pomysłu, zanim zdecyduje się czy warto naprawiać czy zainwestować w nowa. Pralka ma niecałe 6 lat. Whirlpool 6 zmysł
#pralka #agd #majsterkowanie #kiciochpyta
A i nie była przeciążona bo zawsze daje maks 3/4 wkładu
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W czasie prania cos "strzeliło" jakby coś ciężkiego spadło na podłogę. Po tym pralka się wyłączyła, miana gniazdka nic nie daje.


@karmelkowa: No po czymś takim zmiana gniazdka nic nie da...

Zanim zdecydujesz sie na naprawę, to może zadzwoń do "majstra" i dowiedz sie w ogóle cie sie stało i czy sie opłaca naprawiać.
  • Odpowiedz
@karmelkowa: mój Whirlpool zaczął rdzewieć przy szufladzie. Ma około 3-4 lata ale rok temu to zauważyłem. To pierwsza moja pralka co wciągnęła skarpetkę i pompa nie pompowała. Nigdy więcej.
  • Odpowiedz
@karmelkowa jak masz jakiekolwiek pojęcie to wysuń pralkę, zakrec wodę, odłącz prąd, odepnij odpływ, (uwaga może polecieć woda z węży, wiadro się przyda)
Śrubokręt w dłoń i odkrec górny dekiel ( jeśli nie jest ładowana od góry) i poszukaj - może znajdziesz coś co "wisi i nic nie robi" albo coś jest dziwnie czarne ( ͡º ͜ʖ͡º)

A jak nie, to czekaj na majstra ( ͡
  • Odpowiedz