Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #polityka #chwalesie

Boże... zrobiłem dla jaj rozpiskę przewałów SP w ich okręgach, podesłałem to posłowi Jońskiemu, ten wrzucił to na X, następnego dnia pokazał TVN, a teraz oglądam jak ziomek ze Szkła Kontaktowego robi sobie jaja z pisdzielców na podstawie tej rozpiski. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co lepsze podesłałem tą rozpiskę rodzicielce, aby jej zobrazować dane, które udostępnił Bodnar. Przyuważyła w Szkle moją grafikę i teraz rozdzwoniła się po jej znajomych, że w telewizji byłem. ()

Jak nie kochać mam ((oo))
Wolvi666 - #bekazpisu #polityka #chwalesie

Boże... zrobiłem dla jaj rozpiskę przewał...

źródło: F8pOF9taoAA7m5a

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 2
@altrys: Kwoty pieniędzy przeznaczone na okręgi w których startowali z Funduszu Sprawiedliwości, na kampanię wyborczą do parlamentu 2023. Czeki, wozy strażackie, pralki, zmywarki, lodówki dla kół gospodyń wiejskich itp. Krótko, pieniądze wydane nie wg zaleceń funduszu celowego, aby sobie zrobić klakę w okręgu wyborczym.
  • Odpowiedz
@Denaturovsky: odpowiedź wymijającą czyli nie... tak to bywa Mirku

Tylko "jakbym" co nie znaczy, że mam, ale po wypowiedzi wnioskuję, ze temat też nie jest ci obcy ;)

Ps. Tak w sekrecie Ci powiem, że mógłbyś wiecej nam takich graficzek zrobić, my przynajmniej podziekujemy i pochwalimy
  • Odpowiedz
@Wolvi666: dobra robota, będzie czwórka z ms paint, siadaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To już te rządowe media tak cienko przędą, że biorą grafiki z wykopu? Xd
  • Odpowiedz
@Wolvi666: Czekam cichutko na rozjechanie Kanthaka walcem sprawiedliwości, w kategorii naczyń z gliny jest bardzo wysoko przez bezpośrednią znajomość jego otoczenia w lokalnych kręgach politycznych.
Musiałbym multi założyć żeby opisać jak bardzo mnie skręca każde jego słowo tak, by przy okazji mnie nie rozpoznano ale dobra pasta o garnkach i wiejskich festynach by z tego wyszła ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz