Wpis z mikrobloga

  • 457
@Jabby: Zaraz, skoro Morawiecki pisze, że udało im się zablokować pakt migracyjny to dlaczego od początku rządów nowej koalicji on i cały PiS piszą, że to Tusk mógł zablokować ten pakt? Przecież według ich logiki ten pakt był zablokowany jeszcze zanim koalicja objęła władze, więc...
  • Odpowiedz
  • 367
@Jabby nie przyjęli żadnego nielegalnego imigranta, bo legalizowali ich jeszcze w ich własnych krajach zanim przybywali xD
  • Odpowiedz
@Jabby jak obronili granice to czemu po puszczy bialowieckiej walają się szczątki imigrantow którzy przekroczyli ten ich mur? Byłem, widziałem i pytanie ilu z nich się udało dostać dalej z pomocą przemytników
  • Odpowiedz
@Koziom: unia działa tak że ileś razy próbuje przepchnąć rozwiązania których członkowie nie chcą. to niestety nie jest tak że raz coś zablokujesz i koniec tematu. Chyba Irlandia w referendum odrzuciła zmiany traktatowe, potem Holandia itd ale cisnęli do skutku, tam nie ma tak żeby ktoś się liczył ze zdaniem obywateli krajów członkowskich
  • Odpowiedz
@Jabby dobrze że zaznaczył że "nielegalnego", psie syny wygrali wybory strasząc ludzi imigrantami a przyjęli ich najwięcej ze wszystkich rządów w historii RP.

W ogóle co to znaczy "przyjąć nielegalnego imigranta"? przecież z definicji jest nielegalny bo nie został przyjęty.
  • Odpowiedz
@Jabby #!$%@? kłamca, potem strach iść nocą do domu. Ostatnio trzech śniadych mnie okradło z telefonu i portfela. Tytani intelektu pojechali sobie jeść hotdogi na stację i na kebaba. Kiedyś nie do pomyślenia a dzisiaj znienacka możesz stracić cały dorobek. I jeszcze będzie #!$%@?ł, że nic nie wpuszczali. I ta gówniana partia jeszcze ma ponad 30% poparcia.
  • Odpowiedz
@Jabby: Zaraz, skoro Morawiecki pisze, że udało im się zablokować pakt migracyjny to dlaczego od początku rządów nowej koalicji on i cały PiS piszą, że to Tusk mógł zablokować ten pakt? Przecież według ich logiki ten pakt był zablokowany jeszcze zanim koalicja objęła władze, więc...


@Koziom: CZEKAJ CZEKAJ....
  • Odpowiedz
@Jabby: ja tu tylko przypomnę, że to push backi są nielegalne, a nie przeprowadzenie procedur wobec ludzi przedostajacych się przez naszągranicę i weryfikacja czy należy im się status uchodźcy lub deportacja. Nawet jak ktoś jest niemoralnym bydlakiem, nie różniącym się od nazistów, który stwierdza, ze fajnie jak sobie brązowy powisi na drucie kolczastym (niedawno w gorących wykopki piał z zachwytu) to jest po prostu debilem sprzeciwiając się temu, bo ci ludzie
  • Odpowiedz