Wpis z mikrobloga

@siabadabada:

Wurzburg - Frankfurt, Ludwigsburg - Artland, Uusikaupunki - Lapua, Lahti - Salon, Kotka - Kouvola, Pau Orthez - Roanne, Newcastle - Sheffield, London - Cheshire, Horsens - Naestved, Antwerp - Oostende.

Na 10 postawionych weszły 4. Z 2.10 zł zrobił 569.68 zł

Dodam tylko, że to jest typek, który ciągle wygrywach po kilkadziesiat tys. Jak dla mnie coś musi być na rzeczy.
  • Odpowiedz
@igrek10: nie wydaje mi sie. matematyka jest matematyka. jest bardzo male prawdopowobienstwo ze w dluzszym okresie czasu bedziesz na plus. Jak się NA PRAWDĘ znasz na danym sporcie to proawdopodobienstwo jest wieksze ale i tak nie jakies duze.

Znam nie jednego nałogowego hazardzistę, który przegrał na prawdę ogromne pieniądze na ruletce.

Chociaż obstawianie meczy to trochę co innego jednak koniec końców w 99.9% przypadków wychodzi na to samo
  • Odpowiedz
@igrek10: zresztą tyle remisów to na prawdę nie jest nic specjalnego. Nie grałem jakoś bardzo długo ale nie raz zdarzalo mi sie np 8 rzutow tego samego koloru z rzedu w ruletce (rekord to 11). Gdzies mam zdjecie stolu jak przegralem duzo pieniedzy bo wypadlo: 8, 8, 8, 0, 8. Policz sobie jakie to jest prawdopodobienstwo ;)
  • Odpowiedz
@siabadabada: tak mi przypomniales o tym 88808 i co ciekawe to jest takie samo prawdopoodbienstwo wylosowania 88808 jak jakichkolwiek innych 5 liczb np 11111 ;)

Tak samo jak w duzym lotku, takie samo prawdopodobienstwo ze trafi sie 6 liczb z rzedu jak ze trafi sie innych 6 przez ciebie wytypowanych liczb.

Psychika, matematyka ;)
  • Odpowiedz
@igrek10: az wszedlem na www.livesports.pl, wzialem pod lupe dzien wczorajszy i na 77 meczow w koszykowce nie bylo zadnego remisu.

na 130 meczow pilki noznej remisow bylo 29 - z tym juz cos predzej mozna kombinowac bo jak sie znasz to cos lepiej wytypujesz. Jednak wygrane po 800zl za postawione 3 to nie wierze ze mu sie zdarzaja caly czas i wychodzi bardzo na plus
  • Odpowiedz
@siabadabada: Ja też zajrzałem i faktycznie, nie było remisów, ale było dużo wygranych 1 punktem, więc prawdopodobieństwo się zwiększa. A remisy w futbolu dobrze ogarniam, ale są za słabe kursy.
  • Odpowiedz