Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki z #krakow, ktoś chce stanąć wraz z niżej podpisanym i zbierać podpisy w ramach akcji #takdlacpk pod Bagatelą w środę?

Stałem z ziomeczkiem w sobotę (picrel) i przez 3 godziny udało się zebrać 250 podpisów! Niestety w środę ja mam wolne, a kolega nie, więc może tu kogoś znajdę? Potrzebny jest jeszcze ktoś bo czasami się zwyczajnie robi zbyt duża kolejka, nawet jak staliśmy we dwóch :D

#cpk #polska #4konserwy #neuropa
Kir91 - Czołem Mirki z #krakow, ktoś chce stanąć wraz z niżej podpisanym i zbierać po...

źródło: wikop

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Kir91: piszesz jakby cpk było idealnym pomysłem na rozwój gospodarki, przecież te wszystkie wały z działkami itp to nie przeszkadzało ci to?

Goń się volksdeutschu xd


@Kir91: no i tyle odpowiedzi merytorycznej, nie ma żadnych argumentów że się wszyscy do Polski przerzucą... i to nie jest moja Opinia a opinia osób które się lepiej znają niż ja czy ty.. wyjebmy miliardy bo tak
  • Odpowiedz
  • 2
@Kir91

>cpk to był jeden wielki wał z działkami pięknie pomijasz ten fakt itp,


@PiersiowkaPelnaZiol: typie co ty #!$%@?, co i gdzie pomijam? xD


>Masz gwarancje że nagle wszyscy przerzucą się do nas a nie będą korzystać z Niemiec?


@PiersiowkaPelnaZiol: xD


Goń się volksdeutschu xd


Jak to przeczytałem to od razu mi się odechciało nawet myśleć nad sensem wspierania takiej inicjatywy xd albo jesteś gimbo korwinistą albo mózg podziurawiony przez
  • Odpowiedz
piszesz jakby cpk było idealnym pomysłem na rozwój gospodarki, przecież te wszystkie wały z działkami itp to nie przeszkadzało ci to?


@PiersiowkaPelnaZiol: jakie znowu "wały z działkami"?
  • Odpowiedz
@Kir91:

Goń się volksdeutschu xd


Popieram CPK i nawet pomyślałem, że chętnie wpisałbym się na listę, ale po czymś takim jednak zrezygnuję. #!$%@? wie kim ty jesteś i co z moim podpisem zrobisz - ten tekst sugeruje, że chyba jesteś związany z pewną #!$%@?ą partią złodziejów i agentów, więc dzięki, ale nie.
  • Odpowiedz
  • 0
z czystej ciekawości (no offence) jak wyobrażasz sobie realizację CPK i co za tym legendarnym już skrótem się kryje?


@Pasiak420: widzisz, nie przyszedłem tu tłumaczyć ani ewangelizować tylko znaleźć osobę do zbiórki, naprawdę nie chce mi się powtarzać tego, co powtarzam na ulicy jeśli możesz to wygooglowac w 5 minut.

Popieram CPK i nawet pomyślałem, że chętnie wpisałbym się na listę, ale po czymś takim jednak zrezygnuję


@smilealittlebit: nie wiem
  • Odpowiedz
@waro: ogólnie tutaj masz dobry artykuł o tym dlaczego cpk ma sporo wątpliwości, zresztą zadałem opowi jedno pytanie skąd wie że przekona nagle by wszyscy korzystali z cpk jak nawet eksperci nie wiedza jak to zrobić XD

https://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/cpk-czyli-celowo-pomijane-kwestie - bardzo szeroka analiza

co do działek https://wykop.pl/wpis/74948857/wyjasnilo-sie-skad-ten-kwik-o-cpk-wlasciciele-dzia

typie przychodzisz tu obrażać mnie w pierwszym poście, a potem płaczesz że nie masz merytorycznej dyskusji? Serio, won za bramę


@Kir91: ale zacytuj gdzie
  • Odpowiedz
@Kir91:

nie wiem jak się po tym pozbieram xD jakiś typek #!$%@?ł się do mnie w komentarzu więc mam się bawić w wersal? Nie dziękuję


ale to ty się prosisz o nasze podpisy, nie ja, więc tak, powinieneś się "bawić w wersal" (cokolwiek to znaczy) xD

masz bardzo ciekawą taktykę - obrażasz ludzi i liczysz na to, że będą się podpisywać pod twoim projektem xD to nie działa w ten sposób
  • Odpowiedz
  • 0
masz bardzo ciekawą taktykę - obrażasz ludzi i liczysz na to, że będą się podpisywać pod twoim projektem xD


@smilealittlebit: w reakcji, w reakcji. Podczas zbierania podpisów dla prawdziwych ludzi w realu jestem miły i uprzejmy, dla anonimowych trolli w internecie- szkoda gadać
  • Odpowiedz
  • 0
alezacytuj gdzie ja cię obraziłem XD


@PiersiowkaPelnaZiol: prosze bardzo "cpk to był jeden wielki wał z działkami pięknie pomijasz ten fakt itp"
Sugerowanie że gdziekolwiek pomijam jakieś wały z działkami itp to jest obrzucanie gównem, licząc że coś się przylepi. Zresztą typie lecisz na czarnoliste bo nie mam czasu na idiotów
  • Odpowiedz
@Kir91: to osoba której szukasz chyba powinna wiedzieć za czym zbiera podpisy? CPK w formie przedstawianej przez poprzedni rząd to propagandowy miś. Natomiast sam zamysł jest słuszny i po urealnieniu założeń, przede wszystkim modyfikacjach komponentu kolejowego powinien być realizowany. Podsumowując byłem ciekaw za czym faktycznie zbierasz podpisy i pod czym ludzie się podpisują.
  • Odpowiedz
  • 0
za czym faktycznie zbierasz podpisy i pod czym ludzie się podpisują.


@Pasiak420: aaa no to projekt ustawy stowarzyszenia zakłada nałożenie na rząd obowiązku budowy CPK, daje harmonogram pracy i zakłada powołanie rady, która to będzie kontrolować i która będzie to rozliczać

https://takdlacpk.org/zbieranie-podpisow/

Tu jest projekt i uzasadnienie

po urealnieniu założeń, przede wszystkim modyfikacjach komponentu kolejowego powinien być realizowany.


@Pasiak420: jasne. Kolejne rządy będę przez 4 lata urealniac projekty i myśleć
  • Odpowiedz