Wpis z mikrobloga

#przegryw
#mizoginia
#socjalizm

Kobiety są przyczyną czynnika antropogenicznego wzmacniającego zmianę klimatu.

Jedynym zasobem na ziemi o który mężczyźni rzeczywiście muszą konkurować, bo nie każdy będzie miał do niego dostęp, jest zasób prokreacyjny. To powoduje że zaczynają oni kompensować gromadzeniem innych zasobów ponad własne potrzeby aby zwiększyć swój potencjał w konkurencji o zasób prokreacyjny.

Kobiety albo są świadome swoich działań, albo reagują podświadomie, ale dowodem na to że reagują może być choćby to, że celem prokreacji preferują mężczyzn z cieplejszych regionów świata.
  • 7
  • Odpowiedz
Jedynym zasobem na ziemi o który mężczyźni rzeczywiście muszą konkurować, bo nie każdy będzie miał do niego dostęp, jest zasób prokreacyjny. To powoduje że zaczynają oni kompensować gromadzeniem innych zasobów ponad własne potrzeby aby zwiększyć swój potencjał w konkurencji o zasób prokreacyjny.


@500minus: Coś w tym jest.

ale
  • Odpowiedz
le region środziemnomorski czyli włochy, hiszpania, grecja są umieszczeni w kategorii białych, głównie chodzi o haplogrupę J2 i J2a.


@500minus: No i nie ma dowodów na to, że rzeczywiście oni są lepiej postrzegani niż na przykład Niemcy czy Szwedzi. Wypowiedzi sfrustrowanych kobiet i trolli na wizaz.pl to nie dowód jakby co.
  • Odpowiedz
  • 0
@Polish_misurka: Moje argumenty na ten temat mogłyby być tylko empiryczne i anegdotyczne, bo rzeczywiście nie ma badań które wskazałyby na konkretne podgrupy białych które są preferowane.

Paradoksalnie taka sytuacja demograficznie szkodzi też i społecznościom z których mężczyźni lepiej postrzegani pochodzą. Wystarczy spojrzeć jakiej depopulacji poddawane są Włochy. Po co mężczyźni mają tam robić dzieci, skoro mogę polecieć sobie do takiej Polski, narobić dzieci, wrócić do siebie, a programy opieki społecznej
  • Odpowiedz
Po co mężczyźni mają tam robić dzieci, skoro mogę polecieć sobie do takiej Polski, narobić dzieci, wrócić do siebie, a programy opieki społecznej w Polsce zajmą się utrzymaniem ich potomstwa?

Odpowiedz


@500minus: Wybacz, że to napiszę bo wydajesz się kulturalny, ale to już jest odklejka. Takie zjawisko jest marginesem marginesu i nie ma realnego wpływu na dzietność w żadnym z wymienionych krajów.
  • Odpowiedz